Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Естетична косметологія | Guber

Здавна існує вислів: "Очі  дзеркало душі!". А продовжуючи ці слова, можна додати, що обличчя – це візитна картка людини. З часом на шкірі виникають різні вікові дефекти, ліквідувати яких можна  при правильному підборі професійних процедур з використанням високоякісного обладнання.

 

ДІАГНОСТИКА БІОЕЛЕКТРИЧНИМ АНАЛІЗАТОРОМ

Аналізатор шкіри швидко автоматично визначає вологість шкіри.Технологія заснована на вимірі провідності і опору шкіри за допомогою низького рівня електричного струму. Прилад пропускає через тіло людини безпечний, слабкий електричний струм за допомогою електродів. При контакті зі шкірою  апарат виводить на дисплей дані цих вимірів у вигляді кінцевого числового результату. Даний прилад забезпечує кількісну оцінку стану шкіри, що дозволяє на підставі отриманих даних правильно підібрати систему косметичних засобів і оцінювати їх вплив на стан шкірних покривів. 

І так, чому потрібно зволожувати шкіру? Це потрібно для того, щоб шкіра була здоровою, виглядала молодо і привабливо. Іменно обезводнення - це головний признак старіння шкіри, а в деяких випадках і її причина. На рівень води в клітинах шкіри обличчя  велике значення мають ряд внутрішніх і зовнішніх факторів. 

Біоелектричний аналізатор допоможе виявити причину передчасного старіння шкіри і призупинити наслідок вікових змін.

 

МІКРОСКОПІЧНА ДІАГНОСТИКА

Завдяки мікроскопічній діагностиці можна розглянути шкіру в найдрібніших деталях. Апарат проводить  аналіз шкіри по таких параметрах : тип шкіри, текстура шкіри, пористість, бактеріальна забрудненість, червоні зони (стан судин),  зморшки, пігментні плями. Даний прилад, на підставі отриманих даних, дозволяє правильно підібрати систему косметичних засобів і оцінювати їх вплив на стан шкірних покривів. 

 

МАНУАЛЬНА ЧИСТКА

Механічна  або ручна чистка - це усунення дефектів шкіри – видалення комедонів, вугрів, видалення та нормалізація шкірного сала та  відмерлого ороговілого епітелію, звуження пор, вирівнювання кольору та рельєфу шкіри, прискорення мікроциркуляції, підвищення клітинного метаболізму.

 

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ ДІАМЕНТОВА

Алмазна мікродермабразія є сучасним методом механічного  злущення ороговілого шару. Під час процедури, ефект відлущування досягається за рахунок дії абразивних головок, покритих шаром алмаза і  всмоктуванні насосом мертвих ороговілих шарів шкіри. Видалені поверхневі шари епідермісу стимулюють вироблення колагену,  еластину і природне зростання нових клітин. Видаляючи зовнішні шари епідермісу шкіра стає більш м'якою, гладкою, більш яскравою і  гнучкою. Глибша мікродермабразія зменшує рубці і розтяжки, зменшує  або усуває дрібні зморшки, звужує пори і плями, стимулює  мікроциркуляцію і лімфовідтік, прискорює виведення токсинів з глибоких  шарів шкіри.

 

КАВІТАЦІЙНИЙ ПІЛІНГ (УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА)

Кавітаційний пілінг, під впливом тепла і підвищеного тиску, дозволяє не лише  очистити пори шкіри, усунути запалення і видалити омертвілий епітелій, але і  розгладити дрібні зморшки, ввести активні речовини вглиб дерми, здійснити  мікромасаж на клітинному рівні. Усуває надлишок шкірного сала, бактерій і токсичних речовин, заспокоює видимість рубців.

 

ДАРСОНВАЛІЗАЦІЯ

Це метод фізіологічного впливу на поверхневі тканини і слизові оболонки організму людини високої частоти імпульсними струмами. В наслідок цього спостерігається короткочасний спазм судин, в результаті цього посилюється циркуляція крові і лімфи організму. Озон, який утворюється під час процедури має бактерицидну дію. Знижується функція сальних і потових залоз, звужуються пори, згладжуються зморшки, лікує целюліт, має тонізуючий  та знеболюючий ефект, виводить шкідливі речовини та зайву рідину.
Дарсонвалізація використовується у трихології (лікування шкіри голови та волосся) - покращує   кровопостачання волосяних фолікул фолікул, в результаті цього прискорюється ріст  волосся, зменшується кількість випадіння волосся, регулюються сальні та потові залози волосистої частини голови.

 

СВІТЛОТЕРАПІЯ

Світлотерапія - це спеціальне лікування, яке проводиться під дією яскравих потоків світла. Внаслідок цього, більш інтенсивно починає вироблятися у людини гормон, який відповідає за гарний настрій - серотонін і знижується мелетонін - гормон, який  викликає сонливість, апатію. Яскраві  потоки світла підвищують  опірність організму до різних мікроорганізмів і вірусів,  заспокоюють нерви, зменшують надчутливість шкіри,  лікують вугрові висипки, мають  протинабрякову дію, висвітлюють шкіру, усувають невеликі плямки.

 

БІОЛІФТИНГ МІКРОТОКОВИЙ

Біоліфтинг мікротоковий - це сучасний метод безопераційної підтяжки обличчя і шиї. Здійснюється за допомогою зондів, що випромінюють мікроструми через явища деполяризації клітинної мембрани. З наступною активацією регенерації клітин, активно стимулюється реконструкція волокон колагену і еластину, збільшуючи скорочуваність м'язових волокон, шкіра розгладжується і регенерується, покращується циркуляція крові і лімфи, відновлюється тонус м’язів, звужуючі пори затримують процес старіння шкіри. Усувається набряк, мішки і чорні круги під очима, поправляється контур овалу обличчя.

 

 

RF-ЛІФТИНГ-ТРИПОЛЯР

Термоліфтінг РФ є найбільш ефективною технологією, підтвердженою  науковими дослідженнями в Сполучених Штатах. Ліквідує причини старіння шкіри, а не тільки наслідки. Спеціальні електроди передають радіочастоти в глибоких шарах шкіри, в результаті чого нагрівається дерма. Стимулюються клітини фібробластів (клітини шкіри) для виробництва та регенерації колагенових волокон. Результатом є реконструкція нового колагену, внаслідок цього спостерігається усунення в'ялості - підтяжка обличчя, шиї і декольте, поліпшення овалу обличчя,  усуваються зморшки, зменшуються шрами після акне, посилюється шкірний бар'єр.

 

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ФОНОФОРЕЗ + СИРОВАТКИ

Фонофорез  -  мезотерапія безіглова. Це процедура, яка містить в собі ультразвукові хвилі, які впроваджують в глибину шкіри активні речовини. Це глибокий масаж шкіри. Під дією ультразвуку підвищується температура тканин внаслідок чого відбувається розширення судин, що призводить до збільшення кровотоку в тканинах, активізуються обмінні процеси в шкірі та постачання клітин киснем. Виводить токсини внаслідок очищення шкіри, усувається набряк та чорні круги під очима. Активізується синтез в дермі власних колагенових та еластичних волокон та гіалуронової к-ти, завдяки цьому і відбувається процес омолодження. Успішно вирішує проблеми целюліта, зайвого об'єму, ослабленого тонусу шкіри, рубців і розтяжок, лімфодренажний ефект. Під час проведення процедури омолодження фонофорезом, відбувається глибокий прогрів клітин шкіри, що покращує її живлення і покращує пружність лицьових м'язів.


РАВЛИКОТЕРАПІЯ. Гігантські Ахатини (Achatina fulica) з давніх-давен використовували для загоєння ран і саден, лікування опіків і шрамів. Записи давньогрецького лікаря Гіппократа свідчать про те, що суміш подрібненого м'яса равликів і кислого молока застосовували як протизапальний засіб.
Слиз равликів складається з двох компонентів: води і муцину, складного білка, що сприяє відновленню раковини. Муцин як біологічно активна речовина активізує функцію фібробластів, що беруть участь в утворенні позаклітинної структури тканини, а також білків - колагену і еластину. Вікові зміни поряд з впливом променів ультрафіолету знижують активність фібробластів, скорочуючи їх кількість. В результаті, структурна цілісність дерми порушується, і з'являються видимі ознаки її старіння: розширені пори, втрата пружності, в'янення, зморшки.
Равликовий слиз стимулює формування еластину, колагену і гіалуронової кислоти, знижуючи діяльність вільних радикалів. В ході цілої серії клінічних випробувань було доведено, що слиз  равликів покращує в значній мірі зовнішній вигляд шкіри, надає їй гладкість і пружність, скорочує кількість зморшок  і зменшує їх глибину, вирівнює тон шкіри.
Равликовий слиз діє одночасно як на глибокі шари шкіри, усуваючи проблеми, викликані змінами вікового характеру і фотостарінням, так і на епідерміс ефективно борючись з бактеріями і вірусами, акне, розацеа, бородавками, пігментними плямами. Сприяє зменшенню розтяжок,шрамів, рубців. Використовується при лікування целюліту.  Молюски допомагають впоратися з застудою на губах. 
За допомогою масажу равликами ліквідується підвищена сухість, подразнення і лущення шкіри.


СИРОВАТКИ - досить нове поняття в косметології, яке набуло великої популярності за короткий час. Це концентрований продукт, який містить набагато більшу кількість поживних і активних речовин, цілющих мінералів та вітамінів, ніж крем. Усі корисні речовини знаходяться у легкодоступній формі і тому швидко засвоюються -  в якості основи, сироватки мають воду, за рахунок чого проникають в більш глибокі шари шкіри, ніж крему (так як вода проникає у шкіру набагато легше, ніж жирна основа крему). Косметична сироватка активно живить і зволожує шкіру, омолоджує, вітамінізує, вирівнює рельєф і оптично зменшує зморшки. Сироватка для обличчя – це екстрена допомога в швидкому відновленні шкіри. Сироватки на сьогодні являються дуже популярними серед косметичних засобів. Сироватки, які впроваджуються в  глибину шкіри за допомогою фонофорезу, проникають набагато глибше і мають більш вираженіший ефект, завдяки  дії самого фонофорезу на шкіру.

 

АЛЬГІНАТНІ МАСКИ

Це універсальний продукт. Вважається найновішим і найефективнішим  засобом останнього покоління. Підходить не тільки для будь-якого типу шкіри, але і для будь-якого віку. Головним інгредієнтом настільки популярної маски вважається альгінова кислота, що міститься тільки в морських бурих водоростях, які вже тривалий час використовуються в косметологічної індустрії, як незамінний постачальник унікальних цілющих компонентів, необхідних для людського організму.Альгінатні маски є джерелом омега-3 поліненасичених жирних кислот,  мають протизапальну дію, лікують акне, виводять токсини, мають судинозвужуючу дію, заспокоюють почервонілу і роздратовану шкіру, стимулюють розщеплення жирів, мають потужну лімфодренажну і протинабрякову дію, зволожують шкіру, сприяють глибокому проникненню води в епідерміс, розгладжують зморшки, відновлюють бар'єрну функцію шкіри.

 

КРЕМОВІ МАСКИ З ЕФЕКТОМ ЛІФТИНГА

Кремові маски з ефектом ліфтинга активно боряться із признаками старіння, ліквідують не тільки  наслідки, але й причини вікових змін, завдяки посиленню вироблення колагену та еластину в епідермісі, внаслідок  живиться і зміцнюється шкіра, повертається пружність і еластичність шкіри,  відбувається ліфтингуючий ефект, усуваються дефекти шкіри.

 

 

ОМОЛОДЖУЮЧО-ВІДНОВЛЮЮЧІ МАСКИ

Омолоджуючо-відновлюючі маски забезпечують шкірі зволоження, повертають їй свіжість, пружність, гладкість і природний колір. Запобігають процесу природного старіння внаслідок посиленню вироблення колагену та еластину в епідермісі, живлять і зміцнюють шкіру підсилюючи шкірний бар'єр. Відновлюють шкіру після серйозних процедур, знімають подразнення та почервоніння шкіри.

 

ПІЛІНГИ

Пілінг обличчя - це відлущення верхнього ороговілого шару шкіри з метою поліпшення зовнішнього стану шкіри. Завдяки цій процедурі відновлюється рівний тон шкірного покриву , активізуються процеси регенерації. Результатом  пілінгу буде рівна, гладка шкіра, профілактика вікових змін, підготовка шкіри до подальших косметичних дій.
Пілінги для обличчя з частинками жожоба підходять для всіх типів шкіри, у  тому числі для дуже чутливої шкіри і області навколо очей. Відбувається глибоке, але дуже дбайливе очищення шкіри, видалюються відмерлі клітини і забруднення з шкіри,покращується зовнішній вигляд, підтримується і підвищується ефективність подальших процедур.

 

СИРОВАТКИ

Активні компоненти сироватки, діють в найглибших шарах шкіри. Внаслідок шкіра підтягується, а зморшки згладжуються, нормалізується гідробаланс у верхніх шарах епідермісу, покращуються  бар'єрні функції шкіри, зменшується відчуття стягнутості. З високою точністю сироватки впливають на причину появи недоліків і ознак передчасного старіння, роблять шкіру більш гладкою, зменшують зморшки, підвищують пружність шкіри і забезпечують ефект ліфтингу. Сироватки на сьогодні являються дуже популярними серед косметичних засобів.

 

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ

Класичний масаж обличчя, впливає на стимуляцію кровообігу, шкіра насичується киснем, посилюються регенеративні і обмінні процеси. Масаж не тільки попереджає від в'янення шкіри, але й розгладжує зморшки, тому шкіра зберігається свіжою, здоровою, підтягнутою і молодою. Класичний масаж знімає стрес, впливає на настрій і самопочуття.

 

МАСАЖ ПО ЖАКЕ (ЩИПКОВИЙ)

Цей масаж застосовується в лікувальних косметичних цілях. Для нього характерним є інтенсивна розминка шкіри і пощипування. Як результат - сильний вплив на всі шари дерми. Щипковий масаж сприяє нормалізації кровообігу і виділення шкірного сала. Ключове слово — лікувальний масаж по Жаке, застосовується при порушенні  регуляції функції сальних залоз, що супроводжується жирною або сухою  себорея, акне, постакне, а також при порушенні кровообігу, рубцях і шрамах.

 

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Дренаж обличчя підсилює тиск на тканини та судини, у результаті посилюються регенеративні і обмінні процеси, клітини шкіри позбавляються від токсинів та надмірної кількості рідини, в результаті зменшуються мішки і синці під очима, усувається набряклість, покращує кровообіг і обмін речовин, коригується форма обличчя, шкіра стає гладкою і пружною. Процедура допомагає ліквідуються вікові зміни зовнішності, покращується колір та стан обличчя.

 

ЛІФТИНГУЮЧИЙ МАСАЖ

Ліфтингуючий масаж, активно бориться із признаками старіння, ліквідує не тільки  наслідки, але й причини вікових змін, шкіра зберігається свіжою, здоровою, підтягнутою і молодою. Суть  масажу - максимальне проникнення вглиб тканин обличчя, використовується для боротьби з глибокими зморшками, викликаними не тільки старінням, а й зайвою рухливістю мімічної мускулатури. Процедура допомагає поліпшити стан шкіри, підшкірної клітковини, вирівняти колір обличчя і нормалізувати діяльність сальних залоз. Шкіра насичується киснем, посилюються регенеративні і обмінні процеси

 

 

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10