300 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Равликотерапія - омолодження та лікування Achatina fulica

Косметична процедура з використанням равликів - це, мабуть, самий шокуючий і в той же час найдієвіший метод омолодження шкіри обличчя. Далеко не кожна людина може собі навіть уявити плазунів молюсків на своєму обличчі. Однак результат вартий того. Слиз, що виділяється равликами, рясніє корисними властивостями. Речовина має регенеруючі антисептичні властиві, містить безліч вітамінів і гліколевую кислоту.

Гігантські Ахатини (Achatina fulica) з давніх-давен використовували для загоєння ран і саден, лікування опіків і шрамів. Записи давньогрецького лікаря Гіппократа свідчать про те, що суміш подрібненого м'яса равликів і кислого молока застосовували як протизапальний засіб.

Слиз равликів складається з двох компонентів: води і муцину, складного білка, що сприяє відновленню раковини. Муцин як біологічно активна речовина активізує функцію фібробластів, що беруть участь в утворенні позаклітинної структури тканини, а також білків - колагену і еластину. Вікові зміни поряд з впливом променів ультрафіолету знижують активність фібробластів, скорочуючи їх кількість. В результаті, структурна цілісність дерми порушується, і з'являються видимі ознаки її старіння: розширені пори, втрата пружності, в'янення, зморшки.

Равликовий слиз стимулює формування еластину, колагену і гіалуронової кислоти, знижуючи діяльність вільних радикалів. В ході цілої серії клінічних випробувань було доведено, що слиз  равликів покращує в значній мірі зовнішній вигляд шкіри, надає їй гладкість і пружність, скорочує кількість зморшок  і зменшує їх глибину, вирівнює тон шкіри. 

Равликовий слиз діє одночасно як на глибокі шари шкіри, усуваючи проблеми, викликані змінами вікового характеру і фотостарінням, так і на епідерміс ефективно борючись з бактеріями і вірусами, акне, розацеа, бородавками, пігментними плямами. Сприяє зменшенню розтяжок,шрамів, рубців,  Післяопікових пошкоджень шкіри. Використовується при лікування целюліту.  Молюски допомагають впоратися з застудою на губах. 

За допомогою масажу равликами ліквідується підвищена сухість, подразнення і лущення шкіри, равлик не тільки залишає слиз на обличчі, а й зскрібає ороговілі лусочки шкіри. Через півгодини, коли равлик закінчить свою роботу, її оселяють в тераріум, а слиз розподіляють по шкірі обличчя, не змиваючи і не витираючи її.

Равлики мають здатність дуже швидко відновлювати свій епітелій. Це унеможливлює перенесення хвороб від одного пацієнта до іншого.У такого масажу немає протипоказань, окрім непереборного жаху перед равликами.


Ціна:

  • 300 грн.
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10