Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Біоревіталізація | Guber

Біоревіталізація – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Крім того,  біоревіталізація є ефективним методом лікування атрофічних рубців, розтяжок, постакне.
Механізм дії: гіалуронова кислота – природний компонент шкіри та сполучної тканини. З віком її вміст в тканинах зменшується, що призводить до сухості шкіри, потоншення дерми, появи зморшок, втрати еластичності. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри.  Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.

 

Біоревіталізація – це процедура, яка дозволяє відновити тонус і еластичність шкіри за допомогою ревіталізуючих коктейлів із вітамінів та мінеральних солей на основі гіалуронової кислоти. Мікроін´єкції препарату, які вводять в шкіру голови, являються постачальниками активних інгредієнтів, котрі стимулюють ріст волосся і зміцнюють його зсередини. Спосіб доставки вітамінів і мінералів у структуру фолікул забезпечує відновлення ослабленого волосся, а застосування мезатерапевтичних коктейлів усуває лупу, відновлює пошкоджене волосся, потовщуючи його і підживлюючи, посилює ріст волосся, запобігає передчасному випаданню, лікує себорею.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи 6