Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Хімічний пілінг | Guber

Хімічний пілінг проводиться за допомою медичних кислот з метою поліпшення зовнішнього стану шкіри. Завдяки цій процедурі  відлущується  верхній ороговілий шар шкіри, відновлюється рівний тон шкіри, згладжуються зморшки і нерівності. Хімічний пілінг поділяється на 4 види: дуже поверхневий, поверхневий, середній, глибокий.

 

ГЛІКОЛИВА КИСЛОТА

Гліколевий пілінг, або пілінг гліколевої кислотою, відноситься до так званих хімічних пілінгів. Гліколевий пілінг є поверхневим — він не зачіпає глибокі шари шкіри, але добре оновлює верхній шар епідермісу. Має високу здатність трансдеармального проникнення для усіх типів шкіри і являється універсальною кислотою. Гліколевий пілінг виконують за допомогою гліколевої, або оксиуксусной кислоти, яка найсприятливішим чином впливає на шкірний покрив, активно стимулюючи відлущування ороговілих клітин з поверхні шкіри, оновлюючи епідерміс, вирівнюючи шкірний рельєф і поліпшуючи тон шкіри. Завдяки гліколевій кислоті, в шкірі збільшується синтез колагену, еластину, жиру, що і викликає дуже добре виражений омолоджуючий ефект. Гліколевий пілінг має протизапальну дію, що просто необхідно для проблемної шкіри, схильної до зайвої жирності і утворення акне, підшкірних прищів, чорних крапок і різних вогнищ запалення.

 

МИГДАЛЬНА КИСЛОТА  + ЛАКТОБІОНОВА КИСЛОТА

МИГДАЛЬНА КИСЛОТА

На сьогоднішній день це один з найбільш безпечних для шкіри видів хімічного пілінгу. Мигдальна кислота підходить для всіх типів шкіри. Здатна розчинити верхній, роговий шар шкіри. За рахунок цього в неї краще надходять поживні речовини і посилюється кровообіг, насичуються клітини шкіри киснем, що надає омолоджуючий ефект. Оскільки молекула мигдальної кислоти за розміром трохи більше, ніж у інших кислот, вона повільніше проникає в шкіру. Це істотно розширює можливості застосування засобу і знижує кількість можливих протипоказань:
Ніжний пілінг, забезпечує активне проникнення в грубу, жирну шкіру, схильну до себореї і дисхромії. Стимулює вироблення колагену, обезпечуючи процес омолодження шкіри. Мигдальна кислота дає сильний кератолитический ефект, тобто сприяє виробленню природного кератину, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді шкіри і її еластичності.

ЛАКТОБІОНОВА КИСЛОТА

Лактобіонова кислота відноситься до хімічних пілінгів нового покоління. Лактобіоновий пілінг підходить для пацієнтів різних вікових груп, має високу біосумісність із шкірою людини. Завдяки мінімальному подразнюючому ефекту, із успіхом використовується для дуже чутливої шкіри. Активно відновлює після  травматичних косметичних процедур. Дбайливо видаляє відмерлі клітини, без дратівливого ефекту для шкіри. Лактобіоновий пілінг знижує ознаки запалення на обличчі, зменшує вираженість вугрової висипки, вирівнює рельєф шкіри, відлущує і освітлює шкіру зменшуючи інтенсивність пігментних плям, посилює синтез колагену. Цей вид пілінгу помітно омолоджує, підтягує шкіру і усуває зморшки, в тому числі і глибокі.  Здатність кислоти затримувати вологу зробило лактобіоновий пілінг затребуваним в країнах з сухим, жарким кліматом, а також в ситуаціях з надмірно пересушеною шкірою. Скороченню прищів і вугрів сприяє глибоке очищення шкіри і протизапальні властивості даного хімічного пілінгу.

 

САЛІЦИЛОВА + АЗЕЛАІНОВА + МИГДАЛЬНА + МОЛОЧНА КИСЛОТИ

САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА

Одним з популярних неінвазивних методів очищення й омолодження шкіри є пілінг саліцилової кислотою. Процедура не тільки добре відлущує відмерлий шар епідермісу, а й запускає процеси вироблення колагену і еластину, які омолоджують шкіру. Саліцилова кислота виступає в ролі сильного антисептика і має протизапальну дію. Після процедури зникають зморшки і пігментні плями, шкіра підтягується, набуває здорового кольору і рівного тону. Під впливом саліцилової кислоти шкіра м'яко очищається від забруднень і шару ороговілих клітин, відбувається загальне тонізування, зростає вироблення природного еластину і колагену, сильний кератолітичний ефект регулює виділення шкірного сала в шкірі схильної до акне чи себореї. Уже після кількох процедур шкіра набуває свіжість, рівний колір і здоровий вигляд.

АЗЕЛЇНОВА КИСЛОТА

Азелаїнова кислота має виражену антимікробну дію, тому широко застосовується при лікуванні акне. Азелаїнова кислота після нанесення вбиває пропіонових бактерії на шкірі і тим самим допомагає очистити її від збудників вугрової хвороби і запобігти формуванню нових вугрів. Азелаїнова кислота дає хороший результат при вугровій хворобі від легкого до помірного ступеня, але, звичайно, не дуже добре допомагає при акне, не пов'язаному з бактеріями. У Азелаїнова кислота діє  як антиоксидант, тому має виражений протизапальний ефект - під її впливом зникають червоні плями після прищів. Американські дерматологи часто призначають її для зменшення почервоніння, які супроводжують інше запальне захворювання шкіри - розацеа. Азелаїнова кислота перериває біохімічні процеси, що сприяють синтезу пігменту меланіну і таким чином допомагає домогтися ефекту освітлення шкіри.

МИГДАЛЬНА КИСЛОТА

На сьогоднішній день це один з найбільш безпечних для шкіри видів хімічного пілінгу. Мигдальна кислота підходить для всіх типів шкіри. Здатна розчинити верхній, роговий шар шкіри. За рахунок цього в неї краще надходять поживні речовини і посилюється кровообіг, насичуються клітини шкіри киснем, що надає омолоджуючий ефект. Оскільки молекула мигдальної кислоти за розміром трохи більше, ніж у інших кислот, вона повільніше проникає в шкіру. Це істотно розширює можливості застосування засобу і знижує кількість можливих протипоказань.
Ніжний пілінг, забезпечуючий активне проникнення в грубу, жирну шкіру, схильну до себореї і дисхромії. Стимулює вироблення колагену, обезпечуючи процес омолодження шкіри. Мигдальна кислота дає сильний кератолитический ефект, тобто сприяє виробленню природного кератину, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді шкіри і її еластичності.

МОЛОЧНА КИСЛОТА

Ще в давнину молочні продукти використовували для боротьби з ознаками старіння. У той час така процедура називалася «ванна Клеопатри». Поступово замість ванн стали застосовувати спеціальні ексфоліруючі розчини, які охрестили пілінгами. Одним з популярних хімічних пілінгів є молочний, чинним агентом якого є - молочна кислота. Молочна кислота відноситься до категорії поверхневих пілінгів. Після нанесення, молочна кислота проникає в шкіру і м'яко руйнує клітини, що омертвіли, які протягом тижня після процедури відшолушуються. Крім здатності видалити мертві клітини, пілінг стимулює вироблення колагену. Це своєрідний шок для шкіри, після якого вона починає самовідновлюватися, саме таким чином в результаті отримують нову, гладку і красиву шкіру без видимих дефектів. 
Плюс молочного пілінгу полягає в тому, що крім ексфоліаціі, він ще дуже добре зволожує не тільки на поверхні, але й дуже глибоко, що сприяє оздоровленню шкіри, підвищенню пружності. Має ліфтингуючий ефект, регулює виділення шкірного сала, звужує пори, позбавляє від слідів після прищів і від самих прищів. Має відбілюючу дію.

 

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10