Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Контурна пластика | Guber

Контурну пластику, по праву можна назвати гордістю естетичної медицини. Це безпечна та швидка корекція вікових змін, та корекція бажаних  змін, за допомогою підшкірних ін'єкцій.

Гіалуронова кислота забезпечує зволоження, еластичність, пружність і тонус шкіри. У шкірі зазвичай міститься 56% гіалуронової кислоти, но з часом зменшується процес її вироблення і шкіра набуває певних вікових змін. Тому додаткове уведення гіалуронової кислоти дає поштовх для кращого оновлення шкіри.
Мова йде про наповнювачі (філлери), в основі яких - гіалуронова кислота. Філлер застосовується для контурної або ін'єкційної пластики. Він ін'єкційно вводиться в проблемну зону. За рахунок об'єму гіалуронової кислоти, заповнюється дефіцит тканин (губи, скули, щоки), розгладжуються зморшки. Тому можна сказати, що це універсальний препарат, який забезпечує широкі можливості корекції зовнішнього вигляду.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10