1 900 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Плазмоліфтинг

Одним з головних атрибутів зовнішності є гарне здорове волосся. Незважаючи на те, що прилавки магазинів заповнені різними косметичними засобами з догляду та лікування волосся, з серйозними проблемами випадання, стоншування і ламкості волосся вони впоратися не можуть. Основною причиною цього є те, що косметичні препарати не можуть проникнути в глибокі шари епідермісу і все лікування відбувається лише на поверхні шкіри голови. Більш того, причиною погіршення стану волосся може стати внутрішній стан організму, і їх випадіння або зміна може сигналізувати про різні  захворювання і зміни, що відбуваються в організмі людини. На відміну від багатьох сучасних засобів по лікуванню волосся, які впливають на проблемну зону лише зверху, не торкаючись цибулини волоса, нова розробка вчених Plasmolifting ™ (Плазмоліфтинг) проводить лікування зсередини, задіюючи власні ресурси організму.


Метод Plasmolifting ™ - новий підхід в медицині, який дозволяє безпечно впливати на регенеративні процеси всередині тканин. Спочатку винайдений для вирішення завдань стоматології, метод став широко застосовуватися в косметології, а потім - і в трихології. В ході досліджень творці методики - професор, доктор медичних наук Ренат Рашитович Ахмеров і кандидат медичних наук Роман Феліксович Заруддя - відзначили, що ін'єкційна форма багата тромбоцитами плазми, введена в м'які тканини, прискорює загоєння ран, покращує кровообіг, стимулює зростання нових судин і тканин, живить кожну клітину зсередини, тим самим оздоровлюючи її. В трихології дана методика допомагає зупинити випадіння волосся, поліпшити їх стан і вирішити проблеми зі шкірою голови всього за кілька процедур.


ЯК ПРАЦЮЄ МЕТОД PLASMOLIFTING ™?

Головним діючим елементом в ході процедури плазмоліфтингу волосся є плазма пацієнта. Вона виділяється з його крові в процесі спеціального проходження центрифугування. Після отримання таким чином аутоплазми, в якій спостерігається підвищений вміст тромбоцитів, точково вводиться в шкіру голови.


Технологія:

Медсестра проводить забір венозної крові (до 20 мл). Кров пацієнта набирають в стерильну, гіпоалергенну, одноразову пробірку, виготовлену з медичного скла високої якості. Пробірку поміщають в центрифугу, де тромбоцити відокремлюються від еритроцитів. Лікар виставляє частоту та час обертання центрифуги. Пробірка містить сепараційний гель, що дозволяє фракціям не змішувати всередині неї та зберігати свої властивості при будь-яких температурних умовах. Пробка з бромбутілкаучука зберігає вакуум всередині пробірки. Її можна трясти й перевертати, фракції при цьому залишатимуться незмінними. Дана плазма набирається в тонкий стерильний шприц і вводиться в проблемні ділянки. Тривалість процедури - приблизно 30 хвилин. Реабілітаційний період після сеансу відсутній. 


Показання:

 • себорея, наявність інших захворювань шкіри голови;
 • випадання волосся, алопеція (облисіння);
 • надмірна сухість і ламкість волосся;
 • рідке волосся.


Ефекти:

Курс ін'єкцій багатої тромбоцитами плазми підвищує місцевий імунітет шкіри, нормалізує кровообіг і обмін речовин, сприяє оновленню клітин і стимулює процеси регенерації, знімає запальні процеси і пригнічує ріст хвороботворних бактерій - все це необхідно, щоб волосся краще росло, перестало випадати і ламатися. Дослідження показують, що методика PLASMOLIFTING ™ допомагає вирішити проблему випадіння волосся всього за кілька процедур. Більш того, PLASMOLIFTING ™ волосся, нормалізує роботу сальних залоз і усуває себорею (лупа) і грибкові захворювання шкіри голови вже після 2 процедур. Показанням волосся служать як їх нездоровий зовнішній вигляд, так і перевищення норми випадіння.

У шкіру голови вводяться ін'єкції аутоплазми, і тим самим відбувається оздоровлення внутрішньої структури волосся, що відбивається і на їх зовнішньому вигляді. Завдяки впливу на шкіру зсередини, процедури Plasmolisting ™ стимулюється робота волосяних фолікулів, що дозволяє домогтися припинення їх стоншування, ламкості, сухості та січення. Багата тромбоцитами плазма зупиняє процес відмирання фолікулів і перемикає їх з фази випадіння в фазу зростання, тим самим повертаючи об"єм волоссю. Процедура  PLASMOLIFTING ™ волосся, нормалізує клітинний метаболізм, кровопостачання і живлення волосяних фолікулів. За рахунок цього стимулюється ріст волосся, поліпшується їх зовнішній вигляд (з'являється блиск, волосся стає густішим, міцнішим), а через 5-6 днів після проведення процедури припиняється випадіння волосся.


МЕТОД PLASMOLIFTING ™ МАЄ РЯД ПЕРЕВАГ:

 • ефективність: до кінця курсу відзначається відростання нового волосся, їх зміцнення і поява блиску;
 • безпека: алергічні реакції і будь-які ускладнення виключаються з огляду на те, що плазма виділяється з крові пацієнта, в неї не додаються хімічні речовини, які могли б викликати ускладнення і вплив на організм;
 • є безопераційним способом лікування випадіння волосся;

Для вирішення проблем з волоссям PLASMOLIFTING ™ на сьогоднішній день є найкращим і найбільш дієвим і безпечним способом. Він проводиться без операцій і не вимагає проходження реабілітаційного періоду. Сильне здорове волосся без лупи, більш пишне і блискуче - результат дії  PLASMOLIFTING ™ буде  помітно всім.


Протипоказання:

 • онкологічні захворювання;
 • доброякісні пухлини в місці проведення процедури;
 • захворювання крові, порушення згортання крові;
 • важкі захворювання серцево-судинної системи;
 • інфекційні захворювання;
 • цукровий діабет, ендокринологічні захворювання;
 • наявність кардіостимулятора;
 • період вагітності та лактації;
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • психічні захворювання, епілепсія;
 • туберкульоз;
 • схильність до утворення келоїдних рубців;
 • наявність ран, запалень, порізів в місці проведення процедури;
 • алергічний дерматит, псоріаз;
 • вік до 18 років.

ОБОВ'ЯЗКОВО: Не приймати алкоголь за 3 дні до і після процедури.Не засмагати протягом 2-х тижнів до і 2-х тижнів після процедури. Протягом 2-х тижнів після процедури не відвідувати сауну, солярій, басейн. За 7 днів до та 7 днів після процедури не приймати аспірин, ібупрофен та їх похідні. За 4 тижні до процедури не наносити засоби для автозасмаги. Не використовувати декоративну косметику протягом 12 годин після ін'єкції. Після процедури використовувати сонцезахисний крем не менше 30 SPF, не залежно від пори року. УВАГА: після прийому ретиноїдів повинно пройти не менш, ніж 3 місяця!


Не можна забувати і про те, що погіршення стану волосся та його випадання можуть сигналізувати про початок або розвитку серйозних захворювань, зокрема, пов'язаних з ендокринною та нервовою системами.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10