Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Лазеротерапія | Guber

Лазеротерапія - це лікувальне застосування лазерного випромінювання з вираженим протизапальним, ранозаживляючим, обезболюючим, імуностимулюючим впливом.

 

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ

Фотоомолодження – це неінвазивний метод омолодження шкіри за допомогою імпульсного світла - зменшуються тонкі ознаки старіння шкіри, покращується тонус шкіри, відновлюється колір, стимулюється природне вироблення колагену, шкіра розрівнюється і стає менш сухою.

Фотоомолодження IPL + RF являє собою сучасне лікування за допомогою потужних світлових імпульсів відповідної довжини радіохвилі, які проникають у глибокі шари шкіри, та руйнують клітини, що мають надлишок меланіну, ”застарілі” волокна колагену. На сьогоднішній день для боротьби з віковими змінами ця процедура стає все більш популярною.

 

ЕПІЛЯЦІЯ

Епіляція IPL RF – це сучасна технологія видалення волосся.
Дана процедура ефективно позбавляє шкіру від волосся і, головне, не залишає слідів. Це не фотоепіляція і не лазерна епіляція, а поєднання одразу обох видів. Особливістю даного виду епіляції є наявність додатково електричного розряду, що підвищує якість проведеної процедури - на корені волосся діють потужні світлові імпульси, які поглинає пігмент волосся - меланін. У результаті цього стрижні і коріння волосся починають сильно розігріватися і гинуть. 
Процес поглинання світлових хвиль проходить з різною інтенсивністю і дуже залежить від кольору волосся. Колір залежить від меланіну, що міститься в стержні волоса і волосяних фолікулах. Темний колір свідчить про високий вміст фарбувального пігменту, тому епіляція ефективніша на темному волоссі, в той час як сиве волосся видалити таким способом буде вельми проблематично. 

-Чи епіляція шкідлива для здоров'я?  Отже, ультрафіолетові промені в спектрі спалаху відсутні, що зводить до мінімуму негативного впливу на шкіру. Вплив світлового променя схожий на дію звичайного сонячного кольору, лише з великою інтенсивністю.

​-Чи епіляція впливає на внутрішні органи і може пошкоджувати їх? - Глибина проникнення променя при епіляції становить 1-4 мм, він сягає лише до волосяних фолікулів, потім повністю розсіюється і ніколи не проникає глибше шкіри! При дії світлового імпульса, руйнується тільки волосяна цибулина. Промінь ковзає по поверхні шкіри, не ушкоджуючи її. Єдине, що може виникнути після процедури - почервоніння, подібне до того, яке виникає у людини, яка побувала на сонці.


АКНЕ

Вугрова хвороба являє собою запалення сальних залоз шкіри, в результаті закупорки волосяних   фолікул. Причин появи вугрової висипки може бути багато (як внутрішніх, так і зовнішніх).
IPL+RF - потужний світловий імпульс відповідної довжини радіохвилі, дає хороші результати при лікуванні  акне,  через свою антибактеріальну активність відносно бактерій, пригнічує рівень шкірного сала. За рахунок зменшення запального процесу і закриття дрібних кровоносних судин, зменшуються почервоніння шкіри. На другому етапі лікування акне,  відновлюється і регенерується шкіра за   рахунок інтенсивного виробництва колагену шкіри, вирівнюються шрами після акне, зменшується   секреція сальних залоз, звужуються пори.

 

КАПІЛЯРИ

На початковому етапі утворення капілярів на обличчі, шкіра стає дуже вразливою на різні екзогенні впливи і відповідає почервонінням і відчуттмя печіння, поколювання.
Світлові імпульси лазера направляється на ділянку шкіри, де утворилася капілярна сітка. В результаті нагрівання гемоглобіну, кров згортається і скріплює стінки кровоносних судин. 

 

ЗНЕБАРВЛЕННЯ

Чиста свіжа шкіра – це завжди привід для гордості, но з часом відбувається знебарвлення шкіри (плямистий колір обличчя, нерівний тон шкіри), вікові плямки, пігментні плямки.
Потужний світловий імпульс відповідної довжини радіохвилі призводить до усунення клітин із надмірною кількістю барвників, надаючи шкірі здоровий колір.


РУБЦІ/ШРАМИ
СУЧАСНИЙ ЛАЗЕР IPL+RF є найбільш ефективним методом усунення рубців на даний час в Івано-Франківську. Лазерна процедура дозволяє практично безслідно і безболісно позбавити вас від небажаного шраму. Даний вид терапії ефективний ще й тим, що дозволяє впливати як на верхні так і на нижні шкірні шари таким чином усуваючи поверхневі і внутрішні пошкодження.


РОЗТЯЖКИ
СУЧАСНИЙ ЛАЗЕР IPL+RF є найбільш ефективним методом усунення розтяжок на даний час в Івано-Франківську. Лазерна процедура дозволяє практично безслідно і безболісно позбавити вас від небажаного дефекту. Даний вид терапії ефективний навіть для старих розтяжок бо дозволяє впливати на нижні шкірні шари таким чином усуваючи внутрішні пошкодження. Також, за рахунок прогріву внутрішніх ділянок шкіри і стимуляції вироблення колагену, лазер запускає природні процеси відновлення шкіри, вона стає більш пружною, підтягнутою і молодою.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10