Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Мезотерапія | Guber

ФРАКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ (0,25 мм; 0,5 мм; 1,0 мм; 1,5 мм;  2,0 мм) - МЕЗОТЕРАПІЯ МІКРОІГЛОВА

Фракційна мезотерапія – це новий метод фракційної мікроголчастою терапії. Забезпечує високошвидкісну вертикальну подачу мікроголок, в зоні обробки шкіри із змінною глибиною подачі голок (0,25 мм, 0,5 мм, 1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм), створюючи при цьому близько 1000 мікроканалів на одному квадратному сантиметрі. Тонкі голки, буквально проколюють шкіру, залишаючи в ній мікроскопічні отвори. І ці отвори служать своєрідними каналами, за якими здійснюється доставка активних речовин обраного препарату. Так, доведено, що при звичайному використанні складів (тобто при нанесенні їх на шкіру і втиранні) в глибокі шари епідермісу проникає не більше 3-6% активних компонентів. Дермапен ж підвищує проникність шкіри до 60-80%, що робить використання будь-яких засобів ефективніше в кілька разів. Уколи голками, нехай навіть настільки тонкими - це пошкодження шкірних покривів. І хоча таке пошкодження і не настільки значно, але воно здатне запустити кілька важливих процесів і при цьому не завдати шкоди. По-перше, починається активна регенерація клітин, тобто їх відновлення. А це значить, що епідерміс буде постійно оновлюватися, і ваша шкіра буде молодою, привабливою і свіжою. По-друге, почнеться активне ділення клітин, а це значить, що колаген та еластин, які так необхідні шкірі, будуть вироблятися в підвищених кількостях. Дермапен дозволяє помітно покращувати кровообіг в оброблюваної зоні. А це вкрай важливо як для епідермісу, так і для зростання і поліпшення стану волосся. Якщо кровообіг і кровопостачання покращаться, то, відповідно, тканини почнуть отримувати набагато більше поживних, корисних і просто необхідних речовин, а також кисню. Така стимуляція особливо корисна для волосяних фолікулів. Вони буквально пробуджуються і починають працювати активніше і краще. В результаті волосся починає рости і зміцнюються, структура їх нормалізується.

 

ДЕРМАРОЛЛЕР (1,5 мм; 2,0 мм) -  МЕЗОТЕРАПІЯ МІКРОІГЛОВА

Мікроіглотерапія - абсолютно безпечна процедура, спрямована на стимулювання організму, заміну постарілої або пошкодженої шкіри на нову, молоду. Застосування дермароллера можливо на шкірі обличчя, тіла, а також волосистої частини голови. Дана методика є ефективною і не травматичною. Результат при цьому приголомшливий.
Тонкі голки дермароллера багаторазово проколюють шкіру, створюючи при цьому близько 1000 мікроканалів на одному квадратному сантиметрі. Уколи голками, нехай навіть настільки тонкими - це пошкодження шкірних покривів. І хоча таке пошкодження і не настільки значне, але воно здатне запустити кілька важливих процесів і при цьому не завдати шкоди. По-перше, починається активна регенерація клітин, тобто їх відновлення. А це значить, що епідерміс буде постійно оновлюватися, і ваша шкіра буде молодою, привабливою і свіжою. По-друге, почнеться активне ділення клітин, а це значить, що колаген та еластин, які так необхідні шкірі, будуть вироблятися в підвищених кількостях. Дермароллер дозволяє помітно покращувати кровообіг в оброблюваній зоні. А це вкрай важливо як для епідермісу, так і для зростання і поліпшення стану волосся. Якщо кровообіг і кровопостачання покращаться, то, відповідно, тканини почнуть отримувати набагато більше поживних, корисних і просто необхідних речовин, а також кисню. Така стимуляція особливо корисна для волосяних фолікулів. Вони буквально пробуджуються і починають працювати активніше і краще. В результаті волосся починає рости і зміцнюються, структура їх нормалізується.

 

МЕЗОТЕРАПІЯ ІГЛОВА

Мезотерапія іглова - це техніка введення спеціального внутрішньошкірного коктейлю на глибину від 0,5 до 6 мм. Необхідно це для того, щоб вітаміни і мінерали, нуклеїнові кислоти і амінокислоти проникали безпосередньо в дерму (середній шар шкіри), куди не можуть проникати засоби, що наносяться на поверхню шкіри. Мезотерапія - це процедура, яка спрямована на поліпшення стану шкіри обличчя і тіла. Під час її проведення за допомогою безлічі неглибоких і безболісних уколів в шкіру вводяться ті речовини, яких їй не вистачає, наприклад, з-за вікових змін, або які їй необхідні для лікування певних дефектів. Це набагато ефективніше, ніж звичайний укол або прийом таблетки, оскільки препарат не впливає на весь організм, а працює локально. Засстосовується при фотостарінні шкіри, сухій зневодненій шкірі, при зниженому тонусу шкіри, при появі мімічних зморшок.

 

МЕЗОТЕРАПІЯ БЕЗІГЛОВА

Мезотерапія безіглова здійснюється за допомогою фонофореза. Це процедура, яка містить в собі ультразвукові хвилі, які впроваджують в глибину шкіри активні речовини. Це глибокий масаж шкіри. Під дією ультразвуку підвищується температура тканин внаслідок чого відбувається розширення судин, що призводить до збільшення кровотоку в тканинах, активізуються обмінні процеси в шкірі та постачання клітин киснем. Виводить токсини внаслідок очищення шкіри, усувається набряк та чорні круги під очима. Активізується синтез в дермі власних колагенових та еластичних волокон та гіалуронової к-ти, завдяки цьому і відбувається процес омолодження. Успішно вирішує проблеми целюліта, зайвого об'єму, ослабленого тонусу шкіри, рубців і розтяжок, лімфодренажний ефект. Під час проведення процедури омолодження фонофорезом відбувається глибокий прогрів клітин шкіри, що покращує її живлення і покращує пружність лицьових м'язів.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10