Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Безопераційна ліпосакція | Guber

Здорове і красиве тіло – основна риса успішної і щасливої людини, та під впливом різних факторів відбуваються структурні зміни у підшкірно-жировому шарі шкіри людини, що призводять до порушення мікроциркуляції крові і відтоку лімфи – утворюється целюліт.

Lipo Royal II в даний час є найбільш ефективним, неінвазивним пристроєм для ультразвукової кавітації (безопераційної ліпосакції).

етап I – руйнування жирових клітин (20 хв).

Lipo Royal II заснований на руйнуванні жирових клітин з використанням  ультразвукових хвиль, які ударяють в жирову клітину з великою силою, клітина тріскає і відбувається зміна її структури в рідину, що призводить до швидкісного її видаленню.

 етап II - дренаж, еластичність шкіри (20 хв).
Такий результат ми маємо завдяки співпраці двох технік- РФ і вакуумної с-ми.
Результатом цього масажу є дренаж лімфатичний, який сприяє видаленню тригліцеридів, що виділяються при розриві дуги жиру. Підвищується пружність і тонус шкіри,поліпшується мікроциркуляція, розбивається целюліт.

етап III – ліквідація жиру-моделювання тіла (20 хв).
На цьому етапі використовуються чотири ультразвукових пластини, які прискорюють деградацію жиру в вільних жирних кислотах, шляхом обережного нагрівання тканин. Закріпивши пластину в місці найбільш проблематичнім, ми відмодельовуємо тіло.

Після серії процидур спостерігається зменшення окружності в окремих частин тіла - живіт,бедра, сідниці, стегна і зменшення целюліту.

Середнє зменшення окружності 3 см - 15 см, в залежності від кількості жиру, чим більше жиру, тим більший результат.

 

Ліполітики

Коли звичайні способи корекції фігури не допомагають,  існує напрям в косметології - ін'єкційні ліполітикі. У людському організмі постійно відбуваються процеси синтезу і розпаду. У нормі вони знаходяться в стані рівноваги, але в деяких випадках один з процесів може переважати над іншим. Якщо людина мало рухається, неправильно харчується, то процеси синтезу ліпідів завжди будуть переважати над їх розпадом. Ці «зайві» жири відкладаються на стінках судин, між м'язовими волокнами, але найбільше їх в підшкірно-жировій клітковині. Саме для боротьби з підшкірними відкладеннями і були винайдені ліполітичні препарати. За допомогою тонких голок, певну кількість лікарської речовини, вводиться в обрану область, і там під його впливом відбувається активізація процесів ліполізу - розпаду жирів до жирних кислот. Щоб утворивші продукти обміну не повернулися в початковий стан, до складу ліполітиків входять речовини, що активізують мікроциркуляцію і стимулюючі виведення жирних кислот з обробленої ділянки за допомогою кровоносної та лімфатичної систем.

Застосування ліполітікі може допомогти зменшити шар жирової тканини на 4-6 см. Найчастіше дана процедуру призначають при запущених стадіях целюліту, коли є підшкірні горбки. 

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10