2 900 грн. 2 300 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Збільшити губи

Пишні губи – це красиво, сучасно і привабливо. Проте, природа далеко не всіх пані нагородила таким «подарунком». До того ж, з віком губи стають тоншими, втрачають пишність. Щоб повернути їм колишню красу, покращити форму, надати об’єму, косметологія пропонує кілька способів. Найбільш популярним з них є контурна пластика, вона дозволяє зберегти пишні і красиві губи надовго.

На цій сторінці ви отримаєте інформацію про особливості контурної пластики губ, а також знайдете відповідь на основні запитання.

 

Що таке контурна пластика?

Це спеціальна процедура, яка дозволяє збільшити об’єм губ, змінити, виправити чи підкреслити контур, зробити їх більш пишними. Крім того, вона допомагає розгладити зморшки в куточках рота.

Призначена контурна пластика для:

  1. Збільшення об’єму губ, причому після такої процедури вони виглядають природно і красиво;
  2. Зміни форми, особливо якщо помітна асиметрія між верхньою та нижньою губою;
  3. Боротьби з дефектами губ, шрамами чи западинами, що можуть утворюватися внаслідок вікових змін чи в результаті травм;
  4. Омолодження губ – з віком губи втрачають пружність, адже зменшується вироблення колагену; пластика дозволяє повернути їм об’єм, свіжий та чудовий вигляд, розгладжує дрібні мімічні зморшки навколо рота.

 

Контурна пластика губ

В чому її переваги?

Слід відзначити основні переваги контурної пластики: вона проводиться швидко, безболісно, а ефект стає помітним відразу. При цьому губи виглядають природно. Лікарі підкреслюють, що контурна пластика – це не надто складна, проте дуже ефективна процедура, яку можна рекомендувати тим красуням, які прагнуть отримати неперевершені вуста.

Збільшіть губи в Кабінеті естетичної медицини Guber і дозвольте собі бути в центрі уваги :-)

В чому суть процедури?

Контурна пластика губ – це ін’єкції спеціальних речовин (філерів), що вводять в тканини тонкою голкою. Вони можуть бути підшкірними (по контуру губ) або більш глибокими. Перед процедурою губи і тканини навколо знеболюють за допомогою медичних препаратів.

Завдяки тому, що кислота має нетваринне походження, вона не викликає алергії чи відчуження організму. Такі філери виводяться з тіла природним шляхом. Через те, що гіалуронова кислота може бути зруйнована організмом, процедуру слід повторювати щороку.

Окрім таких філерів, для контурної пластики можна використовувати й інші препарати, наприклад, гелі на основі полімерів, колаген.

Контурна пластика губ

Які протипоказання існують?

Пам’ятайте, що у цієї процедури є і протипоказання. Від контурної пластики краще відмовитися в таких випадках:

  1. Наявність онкологічних хвороб, вад крові, епілепсія;
  2. Запалення навколо губ, висипання, поява герпесу;
  3. Інфекційні хвороби або період реабілітації після одужання;
  4. Вагітність, грудне вигодовування;
  5. Цукровий діабет;
  6. Алергія на компоненти філера.

 

Контурна пластика губ

Як ефективно збільшити губи в Івано-Франківську? Консультації БЕЗКОШТОВНІ :-)

Яких правил слід дотримуватися?

Врахуйте, що за три дні до контурної практики потрібно припинити вживання вітаміну C, аспірину; за добу – відмовитися від кави. Якщо у вас є схильність до герпесу, попередьте про це лікаря.

Протягом доби після ін’єкції не користуйтеся косметикою, протягом двох тижнів відмовтеся від активної міміки, не відвідуйте сауну.

Перед контурною пластикою лікар обов’язково проводить спеціальний тест, що визначає наявність алергії на компоненти філера чи знеболювальне. Лише після цього можна переходити до ін’єкцій.

Після процедури обмежте мімічну активність, відмовтеся від прийому медичних препаратів (крім тих, що порадить лікар), намагайтеся спати на спині. Дотримуватися цих правил краще до тижня, а також поширте обмеження на авіа перельоти, вживання алкоголю, відвідування спортзалу.

Збільшення губ в кабінеті естетичної медицини Guber

Скільки часу займає?

В цілому для контурної пластики губ потрібно близько однієї години, причому левову частку часу займає очікування, доки подіють анестетики, а не виконання ін’єкцій. Реабілітаційний період після контурної пластики нетривалий – як правило, набряк зникає протягом двох-трьох днів.

Що пропонуємо ми?

Кабінет естетичної медицини Guber пропонує найновіші методики, які завжди приносять позитивний результат. Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику і ми підберем для вас індивідуальну програму пластики губ. Для цього ми використовуємо філери, що розсмоктуються самі по собі протягом року. Вони гарно сприймаються організмом, не викликають алергії, дозволяють зберегти природній вигляд та чутливість губ. Це якісні препарати, в основі яких – гіалуронова кислота нетваринного походження: Neuramis, Juviderm, Evanthia, Phillex, Surgiderm.

Збільшення губ в кабінеті естетичної медицини Guber

Скільки це коштує?

Ціна такої процедури залежить від обраного філеру, його кількості, виду пластики. Таким чином, вона може коливатися. Ціна мінімальної програми складає 1850грн. Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Які гарантії

Контурна пластика губ – це одноразова процедура, ефект від якої триває від восьми до дванадцяти місяців.

Запишіться на безкоштовну консультацію і не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10