800 грн. 600 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Усунути рубці і шрами

Як говорить давня поетична метафора - «шрами прикрашають мужчину». Але, в сучасному світі позбавленому грубої сили це правило втратило свою актуальність і шрами вже давно нікого не прикрашають, а якщо говорити про прекрасну половину людства, то шрам на видному місці це проблема, яку потрібно терміново вирішувати.

На цій сторінці ви отримаєте всю необхідну інформацію як ефективно позбутися рубців та шрамів і відновити природню красу власної шкіри.

 

Що таке шрами і рубці?

Шрами і рубці (одне і те саме) є кінцевим етапом загоєння шкіри після різноманітних пошкоджень.

Види пошкоджень:

1. Механічні: травми, укуси собак, опіки, порізи, розриви тощо.

2. Біологічні: наслідки вугрової хвороби (постакне), шкірні інфекції, віспа тощо.

Відповідно, чим сильніше була пошкоджена шкіра – ти більший рубець залишається. З часом рана загоюється і шрами стають мало помітними. Але, у випадку неправильного догляду за пошкодженими ділянками шрами можуть набути доволі неестетичних форм. Особливо не красиво вони дивляться на відкритих місцях таких як обличчя, шия чи руки.

Шрам після кесарево

Які бувають види шрамів?

В косметології прийнято виділяти 4 види рубців:

1. Нормотрофічні – утворюються, як правило, після механічних пошкоджень, не виступають над рівнем шкіри і мають її колір, тому мало помітні.

2. Атрофічні – утворюються внаслідок внутрішніх пошкоджень шкіри, наприклад вугрової хвороби. Мають вигляд мілких кратерів і по зовнішньому вигляду нагадують розтяжки.

3. Гіпертрофічні – виступають над по верхньою шкіри через надлишок колагену.

4. Келоїдні – найбільш неприємна форма шрамів, вони виглядають як набряки і мають червоний чи фіолетовий відтінок, болять при натисканні. Такі рубці можуть рости аж до двох років після за живлення рани.

Чи можливо самостійно боротися з рубцями?

В домашніх умовах і народними методами можливо замаскувати лише невеликі шрами і постакне. Коли ви маєте справи з великими рубцями, особливо гіпертрофічного і колоїдного типів, вам не обійтися без спеціальних косметичних процедур чи навіть пластичної хірургії.

Самостійне видалення шраму

Як правильно позбутися від шраму?

При виборі методики видалення рубців важливо спочатку визначити тип дефекту, глибину пошкодження шкіри і її здатність до відновлення.

Нормотрофічні рубці не потребують видалення чи особливого догляду. На протязі одного року після утворення, як правило, вони стають практично не помітними. Але якщо такий шрам знаходиться на обличчі і ви бажаєте позбутися від нього, то це не складно зробити за допомогою шліфовки спеціальним лазером, мікродермабразії чи хімічного пілінгу.

Атрофічні шрами, які утворюються в наслідок пошкодження внутрішніх елементів шкіри видалити складніше. Для цього використовується спеціальний IPL + RF лазер, який здатний впливати на внутрішні ділянки шкіри.

Гіпертрофічні рубці виступають над поверхнею шкіри, тому вони видаляються за допомогою лазерної шліфовки і мікродермабразії.

Келоїдні шрами без перебільшення є найбільш підступними дефектами шкіри і до цих пір не встановлено їхню справжню природу та причини виникнення. Для їх лікування косметологом складається комплексна програма в залежності від особливостей конкретного пацієнта. При цьому можуть застосовуватися такі методи як місцева медикаментозна терапія, кріотерапія, гормональні ін’єкції, спеціальні креми і навіть хірургічне втручання.

Запишіться на безкоштовний огляд і позбудьтеся від неприємних рубців назавжди :-)

Скільки часу займає лікування?

Якщо рубець не великий, то достатньо від одної до декількох процедур, але якщо шрам великий, то потрібно набратися терпіння бо його усунення може розтягнутися до декількох років.

Лікування шрамів

Як усуваємо рубці ми?

Кабінет естетичної медицини Guber пропонує вам скористатися найсучаснішими косметичними засобами і методами для видалення шрамів на обличчі та інших ділянках шкіри. До них відносяться: найкращий в Івано-Франківську IPL+RF лазер, дермалоллер, алмазна мікродермабразія і навіть такий екзотичний для нашого міста метод як равликотерапія.

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику і ми підберем для вас індивідуальну програму лікування враховуючи ваші бажання та фінансові можливості. Кожні 3-4 сеанси план лікування коректується в залежності від досягнутих результатів.

Лікування шрамів

Довіртеся професіоналам і залиште свої шрами в Кабінеті естетичної медицини Guber :-)

Які методи використовуємо?

НЕІНВАЗИВНІ ПРОЦЕДУРИ УНІКАЛЬНИМ ПРЕПАРАТОМ PlexR є надзвичайно ефективними бо дозволять впливати на уражені ділянки шкіри на відстані за допомогою мікроплазми. Цей метод є передовим, дуже якісно усуває дефекти з максимальним комфортом для клієнта, без подразнень і болю.

СУЧАСНИЙ ЛАЗЕР IPL+RF є найбільш ефективним методом усунення рубців на даний час в Івано-Франківську. Лазерна процедура дозволяє практично безслідно і безболісно позбавити вас від небажаного шраму. Даний вид терапії ефективний ще й тим, що дозволяє впливати як на верхні так і на нижні шкірні шари таким чином усуваючи поверхневі і внутрішні пошкодження.

ДЕРМАПЕН / ДЕРМАРОЛЛЕР - за допомогою мікрголок стимулює вироблення власного колагену і еластину завдяки чому згладжуються нерівності на шкірі. Даний метод стимулює природні обмінні процеси в пошкоджених ділянках шкіри що призводить до розсмоктування рубців і відновлення природнього кольору шкіри.

АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ вважається найбільш прогресивною процедурою і полягає в делікатній шліфовці шкіри за допомогою спеціальних насадок з алмазним напиленням. Ця методика допомагає суттєво зменшити рубці і зробити шкіру молодою і шовковистою.

РАВЛИКОТЕРАПІЯ – це екзотичний для Івано-Франківська але дієвий метод усунення рубців. Слиз, що виділяється равликами породи Achatina fulica з давніх-давен використовувався в загоєнні ран та усуненню шрамів. У ньому містяться всі необхідні компоненти для відновлення здоров’я шкіри і розсмоктування рубців.

Лікування шрамів

Скільки це коштує?

Неможливо дати однозначну відповідь на це питання без попередньої діагностики. Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Які гарантії?

Сучасні методи не можуть на 100% видалити серйозний рубець, але ми спроможні суттєво покращити зовнішній вигляд пошкодженої ділянки та зробити шрам практично не помітним.

Також варто зазначити, що свіжі рубці усунути набагато простіше чим старі, тому не варто зволікати а краще одразу звернутися до спеціаліста.

Запишіться на безкоштовну консультацію і отримайте подарунок :-) І не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10