800 грн. 600 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Омолодити обличчя

Практично кожна жінка мріє завжди залишатися молодою, гарною, вражаючи оточуючих свіжим кольором і пружністю шкіри, відсутністю зморшок, ясним поглядом. Проте ані медицина, ані косметологія поки що не знають, як зупинити природній процес старіння шкіри: зберегти з роками її пружність, свіжий колір, захистити від появи зморшок.

На щастя, є кілька ефективних салонних процедур, що допомагають приховати «сліди років» на обличчі, шиї, в зоні декольте. На допомогу прийдуть і пластичні хірурги. На цій сторінці мова піде про найбільш ефективні методи призупинення старіння та омолодження шкіри. Ви отримаєте відповіді на головні запитання:

 

Що таке старіння шкіри?

Щоб поверхневі шари шкіри ефективно відновлювалися, потрібна злагоджена робота імунної, ендокринної та нервової систем. Кров подає до клітин епідермальний паростковий фактор, що змушує клітини ділитися, проте цей процес є обмеженим і для кожної клітини не може перевищувати п’ятдесят разів.

З часом в організмі накопичуються продукти обміну речовин, що пригнічують обмінні процеси, а гормональні і росткові фактори виснажуються. При цьому шкіра поступово зневоднюється, втрачає захисну і жирову плівку внаслідок менш інтенсивної роботи сальних і потових залоз. Поступово зменшується вироблення еластині і колагену – білків, що відповідають за пружність шкіри. Це призводить до появи зморшок.

Старіння шкіри

Які фактори провокують цей процес?

Є кілька чинників, що впливають на старіння шкіри.

 1. Головний фактор – це спадковість. Світлошкірі пані швидше стикаються з ознаками вікових змін обличчя, а ось азіаткам пощастило – у них зморшки з'являються значно пізніше.
 2. Дія сонячних променів. Вплив ультрафіолету змушує шкіру старіти і провокує появу пігментних плям.
 3. Забруднення навколишнього середовища спричиняє появу вільних радикалів, що також провокує прояви старіння.
 4. Паління – ця згубна звичка також збільшує кількість вільних радикалів і стимулює окислювальні процеси.
 5. Харчування – якщо в жіночому раціоні недостатньо продуктів, що багаті на антиоксиданти (речовини, здатні нейтралізувати вільні радикали), зморшки з'являються швидше.
 6. Неправильний чи недостатній догляд. Для збереження краси шкірі необхідне очищення, захист від променів сонця, зволоження і живлення.

Як ефективно зупинити процес старіння і повернути молодість своїй шкірі? :-)

Що таке омолодження?

Сучасні косметичні засоби допомагають знизити чутливість клітинних фібробластів до стресів, при цьому чутливість до сигналів, що надходять від матриксу, залишається. Це стимулює вироблення гормональних і росткових факторів й допомагає запустити процес самоомолодження. Він повністю природній, адже в його основі лежать властивості шкіри.

Омолодження

Складем для вас персональну програму омолодження шкіри!!! Консультації БЕЗКОШТОВНІ :-)

Як запобігти старінню шкіри?

Щоб якомога довше не стикатися зі зморшками, дотримуйтеся кількох правил:

 1. Відмовтеся від вибілювання шкіри.
 2. Позбудьтеся шкідливих звичок, контролюйте власну вагу.
 3. Ретельно захищайте шкіру від сонячних променів.
 4. Подбайте про зволоження шкіри, в тому числі – зсередини, пийте побільше чистої і якісної води.
 5. Перегляньте власний раціон, відмовтеся від борошняних виробів та солодощів, натомість вживайте достатню кількість клітковини, продуктів, багатих на вітамін A.
 6. Використовуйте засоби на основі лікарських рослин, природних інгредієнтів.

 

Омолодження шкіри

Як ефективно позбутися проявів старіння шкіри?

Якщо лягати під скальпель пластичного хірурга ви не плануєте, найбільш ефективним способом зберегти пружність і молодість шкіри є процедури, що проводяться за допомогою сучасних косметичних апаратів.

Кабінет естетичної медицини Guber пропонує широкий вибір методик і засобів для зупинення процесів старіння та омолодження шкіри. Ми використовуємо апарат Laser ІPL, а також методи безопераційної підтяжки обличчя. Для омолодження шкіри ми застосовуємо ліфтинг-процедури за допомогою апарату RF-lift-3-polyar. Чудові результати дає і Plexr – він здійснює фракційне омолодження шкіри.

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику і ми підберем для вас індивідуальну програму лікування враховуючи ваші бажання та фінансові можливості. Кожні 3-4 сеанси план лікування коректується в залежності від досягнутих результатів.

Омолодження шкіри

Скільки часу це займає?

Відповідь на це запитання залежить від стану шкіри, бажаного ефекту і обраних процедур. Якщо ефект після апаратного ліфтингу помітний після першої процедури, то, наприклад, лазерний вплив слід повторити щонайменше чотири сеанси.

Омолодження шкіри

Які методи використовуємо?

НЕІНВАЗИВНІ ПРОЦЕДУРИ УНІКАЛЬНИМ ПРЕПАРАТОМ PlexR є надзвичайно ефективними бо дозволять впливати на уражені ділянки шкіри на відстані за допомогою мікроплазми. Цей метод є передовим, дуже якісно усуває дефекти з максимальним комфортом для клієнта, без подразнень і болю.

АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ вважається найбільш прогресивною процедурою і полягає в делікатній шліфовці шкіри за допомогою спеціальних насадок з алмазним напиленням. Ця методика допомагає суттєво зменшити зморшки і зробити шкіру молодою і шовковистою.

ЛІМФОДРЕНАЖ (БІОЛІФТ МІКРОТОКОВИЙ) - це сучасний, безопераційний метод мета якого розігнати застояну рідину і шлаки в проблемних місцях через лімфосистему. В результаті процедури відбувається регенерація клітин шкіри, покращується циркуляція крові і лімфи, розгладжуються зморшки, усувається набряк, мішки і чорні круги під очима.

RF-ЛІФТИНГ-ТРИПОЛЯР є найбільш ефективною технологією, яка підтверджена науковими дослідженнями в США. Дія спеціальних електродів ефективно усуває самі причини старіння шкіри, а не бореться з його наслідками. В результаті процедури суттєво покращуються обмінні процеси в проблемних місцях, виводяться токсини, розгладжуються зморшки, усуваються набряки і чорні кола під очима.

МЕЗОТЕРАПІЯ БЕЗГОЛКОВА (ФОНОФОРЕЗ) здійсьнює глибокий масаж тканин шкіри і насичує їх активними речовинами. Задяки цьому відбувається нормалізація обмінних процесів, шкіра регенерується, розгладжуються зморшки, усуваються набряки і темні кола під очима.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ є ідеальним варіантом для розгладження нерівностей на шкірі і дрібних зморшок. В результаті дії фруктових кислот зморшки поступово зникають, а шкіра стає оксамитовою.

ДЕРМАФІЛЛЕРИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ. Гіалуронова кислота відповідає за еластичність, пружність і тонус шкіри. З віком її кількість зменшується, тому, в наслідок додаткового введення цієї речовини в проблемні зони, покращується загальний стан обличчя і розгладжуються зморшки.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри. Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ дозволяє забезпечити проблемну шкіру активними речовинами, що стимулюють її регенерацію.

ДЕРМАПЕН / ДЕРМАРОЛЛЕР - за допомогою мікрголок стимулює вироблення власного колагену і еластину завдяки чому згладжуються нерівності на шкірі. Даний метод стимулює природні обмінні процеси в пошкоджених ділянках, це призводить до розгладження зморшок і відновлення природнього кольору шкіри.

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ IPL+RF – це неінвазивний метод омолодження шкіри за допомогою імпульсного світла. В результаті процедури зменшуються тонкі ознаки старіння шкіри, покращується тонус, відновлюється колір, стимулюється природне вироблення колагену, шкіра розрівнюється і стає менш сухою. Даний метод особливо ефективний у комплексі з іншими процедурами.

РАВЛИКОТЕРАПІЯ – це екзотичний для Івано-Франківська але дієвий метод омолодження шкіри. Слиз, що виділяється равликами породи Achatina fulica з давніх-давен використовувався для покращення стану шкіри. У ньому містяться всі необхідні компоненти для відновлення здорового кольору обличчя та розгладження зморшок.

КРЕМОВІ МАСКИ ІЗ ЕФЕКТОМ ЛІФТИНГА активно боряться з ознаками і причинами старіння. Усуваються набряки обличчя і повік, розгладжуються зморшки, шкірі повертається природня еластичність і пружність.

ОМОЛОДЖУЮЧО-ВІДНОВЛЮЮЧІ МАСКИ забезпечують шкірі зволоження, повертають їй свіжість, пружність, гладкість і природний колір. Запобігають процесу природного старіння внаслідок посиленню вироблення колагену та еластину в епідермісі, живлять і зміцнюють шкіру підсилюючи шкірний бар'єр. Відновлюють шкіру після серйозних процедур, знімають подразнення та почервоніння.

КЛАСИЧНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ посилює регенеративні і обмінні процеси в клітинах шкіри, очищає її від токсинів і надмірної кількості рідини. В результаті зменшуються мішки і синці під очима, усуваються набряки, шкіра стає гладкою і пружною, покращується колір, форма та загальний стан обличчя.

Омолодження шкіри в кабінеті естетичної медицини Guber

Скільки це коштує?

Щоб дати відповідь на це запитання, слід визначитися, які саме процедури ви бажаєте обрати, а також проаналізувати стан шкіри. Ціна мінімальної процедури становить 90грн. Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Які гарантії?

На жаль ми не вміємо повертати час назад, але допоможемо стерти його прояви на вашому обличчі, за допомогою сучасних методів повернемо вашій шкірі пружність, приємний колір і максимально приховаємо зморшки.

Запишіться на безкоштовну консультацію і не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10