390 грн. 190 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Видалити зайве волосся

Перед літнім сезоном як ніколи гостро стоїть проблема зайвого волосся в небажаних місцях. Як же хочеться насолодитися відпочинком на пляжі в бікіні чи просто одягнути вільний одяг на вечірку, але на заваді стають неестетичні волосяні зарослі на ногах, руках та інших ділянках тіла. Якщо ви мужчина, то немає чого хвилюватися, але якщо ви представниця прекрасної половини людства, то такі «подарунки» природи зовсім не доречні з погляду сучасної моди.

Як найбільш швидко, безболісно та ефективно позбутися зайвого волосся на тілі і піде мова на даній сторінці.

 

Які існують методи видалення зайвого волосся?

З самих давніх часів люди винайшли багато способів видалення небажаного волосся. Такі легендарні красуні античності як Клеопатра і Нефертіті використовували пінцети і воскові маски, в 16 столітті з’явилися перші бритви, в 19 столітті перші станки а в наш час було винайдено безліч методів як позбутися зайвого волосся. В Європу мода на гладеньку шкіру прийшла зі сходу і міцно укорінилася невід’ємним атрибутом краси сучасної жінки.

В загальному можна виділити 2 способи видалення волосся на тілі:

Депіляція – це коли видаляється тільки верхня (видима) частина волосся, наприклад за допомогою гоління, висмикування, застосування спеціальних хімічних препаратів тощо. Ці методи є найбільш неефективними і можуть принести лише короткостроковий ефект.

Епіляція – це видалення волосся з корінням, при якому цибулина або виривається або повністю руйнується за допомогою спеціальних пристроїв без ушкодження шкіри. Ці методи є набагато ефективнішими і призводять до повного усунення проблеми надмірного росту волосся або ж до того, що швидкість його росту суттєво зменшується.

Депіляція

Які бувають види епіляції?

Воскова епіляція або біоепіляція – це самий давній спосіб видалення небажаного волосся. Суть його полягає в тому, що на шкіру наноситься спеціальна маса і коли вона застигне, то просто виривається разом з волоссям. Очевидними недоліками даного методу є біль і відносно короткостроковий ефект. Хоча в даному випадку частково висмикується корінь, проте він не руйнується остаточно і душе швидко цю болючу процедуру доводиться проходити знову. Перевагою є тільки те, що її можна проводити в домашніх умовах.

Електроепіляція – волосяний корінь руйнується за допомогою невеликого струму, даний метод вважається застарілим і може привести до рубців.

Фотоепіляція – цибулина видаляється за допомогою спеціальної лампи методом інтенсивних світлових спалахів. На протязі 20-ти днів після процедури волосся випадає самостійно.

Лазерна епіляція – промінь лазера спалює корінь волосся не спричиняючи болі і не залишаючи слідів на шкірі.

IPL RF епіляція – найсучасніша методика, яка поєднує у собі переваги двох попередніх.

Що таке IPL RF епіляція і чому вона ефективна?

IPL RF епіляція – це найбільш сучасна і надійна технологія видалення зайвого волосся на даний час яка поєднує в собі переваги лазерної і фото епіляції. Вона полягає в тому, що промінь лазера в поєднанні з слабким електричним розрядом фактично спалюють корінь і судинку яка його живить. Після цього волос самостійно випадає. Метод повністю безпечний, безболісний і не залишає ніяких слідів на шкірі крім невеликого почервоніння, яке проходить через декілька днів.

Перевагою даного методу є те, що він однаково ефективно діє як на темне так і на сиве чи дуже світле волосся в той час як простий лазер добре справляється лише з темними волосинами. Процедура існує більше 20-ти років і дозволяє оптимально вирішити проблему небажаного волосся на тілі.

IPL RF епіляція

Кому потрібна епіляція?

Лазерна епіляція може проводитися як за косметичними так і медичними показаннями. А саме:

 1. Гірсутизм (ріст волосся у жінок за чоловічим типом)
 2. Для людей, які хочуть, назавжди позбутися волосся
 3. Для пацієнтів із підвищеним ростом волосся
 4. Для людей, які мають подразнення при видаленні волосся станком, воском чи депілятором
 5. Якщо є тенденція росту волосся в шкірі
 6. Для людей, які цінують зручність і комфорт життя

Запишіться на безкоштовний огляд і насолоджуйтеся літньою відпусткою БЕЗ зайвого волосся :-)

Чи шкідлива лазерна епіляція?

На даний час існує багато спекуляцій на цю тему. Справа в тому, що глибина проникнення променя лазера становить 1-4 мм. Він сягає коренів волосся, розсіюється і ніколи не проникає до внутрішніх органів. На даний час доведено, що найбільшу шкоду, яку може спричинити лазер це почервоніння, яке повністю проходить за декілька днів. Щоб мінімізувати ризики потрібно вибрати компетентного спеціаліста з якісним обладнанням.

Чи шкідлива лазерна епіляція?

Які протипоказання існують?

 1. Вагітність та період годування грудьми
 2. Множинні родинки
 3. Епілепсія
 4. Порушення згортання крові
 5. Менструація
 6. Шкірні хвороби
 7. Цукровий діабет
 8. Алергія в стадії загострення
 9. Опіки, синяки, подряпини, герпес
 10. Онкологічна хвороба (5 років після лікування)
 11. Порушення больових відчуттів
 12. Використовувати крем з ретинолом (1 місяць)
 13. Пілінги (2 тижні)
 14. Депіляція (72 год)
 15. Приймання лікарських засобів

Чи болюча лазерна епіляція?

При проведенні процедури лазерної епіляції сучасними апаратами больові відчуття і відчуття дискомфорту зведені до мінімуму. Крім того спеціаліст налаштовує інтенсивність роботи лазера в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. Також допомагає спеціальний крем, який наноситься за 30-40 хвилин до початку епіляції.

Залиште небажане волосся в Кабінеті естетичної медицини Guber і забудьте про нього НАЗАВЖДИ :-)

Чи потрібна епіляція чоловікам?

Сучасна мода та спосіб життя мотивує все більше чоловіків вдаватися до апаратного видалення небажаного волосся. Зараз не потрібно терпіти подразнення шкіри після гоління на обличчі та шиї, зарослі на спині, грудях та в інтимних місцях. Всі ці незручності можна легко вирішити на довгостроковий період в кабінеті естетичної медицини Guber. Як правило для мужчин застосовуються методики затримки росту волосся, наприклад для рідшого гоління.

Чоловіча епіляція

Скільки часу займає повний курс епіляції?

Оскільки під час лазерної епіляції волосяний корінь випадає не одразу, для усунення зайвого волосся однієї процедури буде не достатньо. Якщо стоїть ціль просто сповільнити ріст волосся, то достатньо 2-4 процедури з інтервалом 1-1,5 місяці кожна. Якщо метою є радикальне видалення волосся на 70-90%, то потрібно вже 6-7 процедур через 1-1,5 місяці кожна. Для жінок з підвищеним гормональним фоном і високим рівнем тестостерону потрібно не менше 10 процедур. Інтервал між кожною наступною процедурою може збільшуватися на 15 днів.

Після процедур волосся повинно випасти самостійно і тому в цей час важливо не висмикувати його, не пробувати видаляти воском і не загорати.

БЕЗКОШТОВНО складемо для Вас індивідуальну програму епіляції :-)

Коли можна засмагати?

Процедура епіляції робить шкіру дуже чутливою, в тому числі до дії ультрафіолетових променів, тому спеціалісти рекомендують почати загорати не раніше чим за 2 тижні після неї. Такий самий термін бажано витримати до початку епіляції. Саме тому епіляцією краще займатися в холодну пору року до початку пляжного сезону.

Засмага і епіляція

Що пропонуємо ми?

Кабінет естетичної медицини Guber пропонує вам забути про бритви, креми для епіляції, болючі воскові процедури і подразнення після гоління та безболісно зробити вашу шкіру ідеально гладкою на все життя. У своїй роботі ми використовуємо найновіший IPL RF препарат який поєднує в собі переваги лазерної та фото епіляції.

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовний огляд і ми підберемо для вас індивідуальну програму епіляції враховуючи ваші бажання і фінансові можливості.

Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Кабінет естетичної медицини Guber

Які ціни?

Зона епілції обличчя:

 1. лінія чола - ж/ч 200 грн
 2. міжбрів'я - ж/ч 130 грн
 3. брови - ж/ч 170 грн
 4. скроні - ж/ч 190 грн
 5. щоки - ж/ч 210 грн
 6. верхня губа - ж 190 грн / ч 230 грн
 7. підборіддя - ж 210 грн / ч 250 грн
 8. вуха - 190 грн
 9. все обличчя - ж/ч 640 грн
 10. шия (передня або задня частина) - ж/ч 370 грн

Зони епіляції рук:

 1. руки по всій довжині - ж 710 грн / ч 860 грн
 2. руки до ліктя - ж 470 грн590 грн
 3. пахвові області - ж 370 грн / ч 460 грн
 4. передпліччя - ж 580 грн / ч 740 грн
 5. кисті рук і пальці - ж 230 грн / ч 310 грн
 6. пальці рук - ж/ч 150 грн

Зони епіляції тулоба:

 1. зона декольте - ж 300 грн / ч 350 грн
 2. ореоли молочних залоз - ж/ч 240 грн
 3. груди - ж 520 грн / ч 800 грн
 4. живіт - ж 540 грн / ч 680 грн
 5. біла лінія живота - ж/ч 230 грн
 6. спина - ж 1300 грн / ч 1490 грн
 7. верхня частина спини + плечі - ж/ч 780 грн
 8. плечі - ж/ч 500 грн
 9. поперекова область - ж/ч 490 грн
 10. крижова область - ж/ч 350 грн
 11. сідниці - ж/ч 660 грн

Зони епіляції ніг:

 1. ноги повністю - ж 1650 грн / ч 1850 грн
 2. пальці стопи - ж/ч 150 грн
 3. гомілки - ж 690 грн / ч 800 грн
 4. гомілки з колінами - ж 780 грн / ч 990 грн
 5. коліна - ж/ч 190 грн
 6. стегна - ж/ч 750 грн
 7. стегна частково (зовнішня, внутрішня, задня, передня частини) - ж/ч 450 грн

Інтимні зони:

 1. бікіні не глибоке (по лінії) - 540 грн
 2. бікіні повністю (статеві губи, лобок, бікіні по лінії, міжсіднична складка) - 870 грн
 3. бікіні екстра (статеві губи, міжсіднична складка) 410 грн
 4. бікіні глибоке чоловіче (волосся по всій інтимній області, включаючи мошонку) - 980 грн
 5. лобок - ж 340 грн / ч 520 грн
 6. мошонка - 390 грн
 7. міжсіднична складка - ж 200 грн / ч 300 грн
 8. статеві губи - 390 грн

Зекономте час та гроші, довіртеся професіоналам :-)

Які гарантії?

Після першої процедури видаляється до 40% коренів, зникає подразнення і шкіра стає гладкою і ніжною. Після проходження всього курсу з 7 процедур видаляється до 80% фолікул.

Чому не 100%? Справа в тому, що лазер впливає лише на волосся, яке знаходиться в стадії росту. Приблизно 20% від всіх волосяних цибулин перебувають в резервному стані і можуть почати рости вже після завершення курсу.

Думка, що лазерна епіляція видаляє волосся назавжди є невірною. По-перше як зазначалося вище 20% коренів знаходяться в резерві, а по-друге людський організм запрограмований таким чином, що через 3-5 років волосяний покрив відновиться навіть якщо було зруйноване коріння, але таке волосся вже ніколи не буде таким густим, жорстким і темним як до процедур.

Саме тому після основного курсу рекомендується 1-2 рази в рік проходити контролюючі процедури для досягнення стійкого і довготривалого результату.

Запишіться на безкоштовну консультацію і отримайте подарунок :-) І не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10