980 грн. 780 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Видалити розтяжки

Кожна жінка знає, що головною ознакою молодості та краси шкіри є її еластичність. Однак, в деяких випадках, наприклад ожиріння, вагітність чи зовнішні навантаження, шкіра може втрачати природню пружність і розтягуватися.

Як оптимально швидко і безболісно позбутися розтяжок на шкірі і піде мова на даній сторінці.

 

Що таке розтяжки?

Розтяжки – це маленькі бліді рубці на шкірі які утворюються в наслідок надмірного її розтягування. В такому випадку шкіра деформується і в середині виникають мікророзриви. Сама розтяжка не викликає ніякого дискомфорту і не несе небезпеки для здоров’я однак неприємно псує зовнішній вигляд, особливо якщо вона розміщена на відкритій ділянці тіла.

Розтяжки

Чому і де виникають?

Прийнято виділяти наступні причини виникнення розтяжок:

При швидкому підлітковому рості шкіра не встигає розвиватися за тілом, найчастіше в цьому випадку розтяжки з’являються на грудях і стегнах.

Швидкий набір ваги та схуднення практично гарантовано призводять до появи розтяжок. В даному випадку страждають стегна, живіт, груди, ноги, руки, спина, плечі.

Вагітність та пологи у 80% випадків є причинами появи розтягнень на животі і грудях. Якщо вагітність супроводжується різким набором ваги, то страждають і інші частини тіла.

У випадку, коли розтяжки виникають без перелічених вище причин, варто негайно звернутися до лікаря, оскільки вони можуть вказувати на серйозні проблеми зі здоров’ям. А саме: небезпечні гормональні зміни, пухлини, синдром Кушінга тощо.

Як ефективно ліквідувати розтяжки і повернути молодість своїй шкірі? :-)

Як запобігти розтягненню шкіри?

Щоб не допустити розтягування шкіри потрібно уникати різкого набору і скидання ваги, надлишкових тренувань і збільшення об’єму м’язів. Всі ці процеси мають відбуватися поступово, щоб шкіра встигала пристосовуватися до змін.

Також, дуже важливим є повноцінне харчування багате на білки, вітаміни і мікроелементи. При їх дефіциті сполучні тканини шкіри стають тонкими і легко пошкоджуються. Саме тому, при схудненні важливо не зловживати жорсткими дієтами і харчуватися правильно. Покращити кровообіг в шкірі сприяють помірні тренування.

Запобігти утворенню розтяжок під час вагітності допоможуть спеціально підібрані бондаж для живота і бюстгальтер, вони не дадуть обвисати животу і грудям новоспеченої матусі. Також корисні водні процедури, масаж, втирання в зони можливих розтяжок спеціальних кремів і мазей.

Розтяжки при вагітності

Як ефективно видалити розтяжки?

Оскільки розтяжки це внутрішні пошкодження шкіри, то позбутися від них надзвичайно важко. В домашніх умовах зробити це практично неможливо.

Перше правило говорить про те, що чим раніше ви почали видаляти розтяжку, тим більше шансів на успіх. Найкраще почати це робити до того, як вона побіліє. В цьому випадку вам не обійтися без кваліфікованої косметологічної допомоги а також запастися часом і терпінням.

Крім цього, настійливо рекомендується вести здоровий спосіб життя, правильно харчуватися, робити щоденний масаж проблемних зон, приймати контрастний душ, плавати і займатися фізкультурою.

Залиште свої розтяжки в Кабінеті естетичної медицини Guber і забудьте про них НАЗАВЖДИ :-)

Як усуваємо розтяжки ми?

Кабінет естетичної медицини Guber пропонує широкий вибір найсучасніших методик і засобів які завжди приносять позитивний результат.

Зі свого боку ми гарантуємо кваліфікований персонал, доступні ціни, якісне обладнання, конфіденційність та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику і ми підберемо для вас індивідуальну програму лікування розтяжок враховуючи ваші бажання та фінансові можливості. Кожні 3-4 сеанси план лікування коректується в залежності від досягнутих результатів.

Видалення розтяжок в кабінеті естетичної медицини Guber

Які методи використовуємо?

НЕІНВАЗИВНІ ПРОЦЕДУРИ УНІКАЛЬНИМ ПРЕПАРАТОМ PlexR є надзвичайно ефективними бо дозволять впливати на уражені ділянки шкіри на відстані за допомогою мікроплазми. Цей метод є передовим, дуже якісно усуває дефекти з максимальним комфортом для клієнта, без подразнень і болю.

СУЧАСНИЙ ЛАЗЕР IPL+RF є найбільш ефективним методом усунення розтяжок на даний час в Івано-Франківську. Лазерна процедура дозволяє практично безслідно і безболісно позбавити вас від небажаного дефекту. Даний вид терапії ефективний навіть для старих розтяжок бо дозволяє впливати на нижні шкірні шари таким чином усуваючи внутрішні пошкодження. Також, за рахунок прогріву внутрішніх ділянок шкіри і стимуляції вироблення колагену, лазер запускає природні процеси відновлення шкіри, вона стає більш пружною, підтягнутою і молодою.

АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ вважається найбільш прогресивною процедурою і полягає в делікатній шліфовці шкіри за допомогою спеціальних насадок з алмазним напиленням. Ця методика допомагає суттєво зменшити розтяжки і зробити шкіру молодою і шовковистою.

ДЕРМАПЕН / ДЕРМАРОЛЛЕР - за допомогою мікроголок стимулює вироблення власного колагену і еластину завдяки чому згладжуються нерівності на шкірі. Даний метод стимулює природні обмінні процеси в пошкоджених ділянках шкіри що призводить до розсмоктування розтяжок і відновлення природнього кольору шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ - лікування проводиться шляхом введення спеціальних ліків під шкіру в проблемних місцях. Даний метод особливо ефективний для свіжих розтяжок.

РАВЛИКОТЕРАПІЯ – це екзотичний для Івано-Франківська але дієвий метод усунення розтяжок. Слиз, що виділяється равликами породи Achatina fulica з давніх-давен використовувався для загоєння ран та усунення шрамів. У ньому містяться всі необхідні компоненти для відновлення здоров’я шкіри.

Видалення розтяжок в кабінеті естетичної медицини Guber

Скільки це коштує?

Неможливо дати однозначну відповідь на це питання без попередньої діагностики. Ціна мінімальної процедури становить 130грн. Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Які гарантії?

Сучасні методи не можуть на 100% видалити серйозну розтяжку, але ми спроможні суттєво покращити зовнішній вигляд пошкодженої ділянки та зробити дефект практично не помітним.

Також варто зазначити, що свіжі розтяжки усунути набагато простіше чим старі, тому не варто зволікати, а краще одразу звернутися до спеціаліста.

Запишіться на безкоштовну консультацію і отримайте подарунок :-) І не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10