800 грн. 600 грн.

Замовити
+38(099) 07 05 803

Згладити зморшки

З часом жіноче обличчя поступово втрачає пружність і вкривається зморшками. І хоча цей процес є абсолютно природним, чимало панянок засмучуються, поглядаючи в люстерко і фіксуючи перші вікові зміни. Мімічні зморшки у декого з'являються невдовзі після тридцятилітнього ювілею, і вже тоді постає питання, як боротися с ними.

На цій сторінці ви дізнаєтеся про те, як максимально розгладити зморшки і зменшити їх глибину.

 

Що таке зморшки і якими вони бувають?

З віком білки колаген і еластин, що утворюють певний каркас, забезпечуючи пружність шкіри, виробляються у все менших кількостях, тож на обличчі з'являються складки, які і називають зморшками. Виникають вони в місцях розриву волокон.

Поділяються зморшки на статичні (ті, що помітні, коли м'язи розслаблені) і динамічні або мімічні (вони з'являються лише тоді, коли м'язи обличчя напружені).

Що таке зморшки?

Чому виникають зморшки?

Можна виділити такі основні причини виникнення зморшок:

 1. Спадковість, особливості функціонування організму.
 2. «М’язові звички» (при мруження очей, опускання кутиків рота), неправильно підібрана подушка.
 3. Спричинити появу зморшок можуть гострі хвороби або тривалі запальні процеси, виснаження організму.
 4. Згубні звички теж активно сповільнюють вироблення колагену та еластину.
 5. Неправильно підібрана косметика дуже шкодить шкірі обличчя.
 6. Коливання ваги, нестача відпочинку, поганий сон – все це теж позначається на шкірі.
 7. Слабкі м'язи обличчя.
 8. Часте перебування в сухому, забрудненому повітрі, під дією сонячних променів або у солярії.

Залиште свої зморшки в Кабінеті естетичної медицини Guber і забудьте про них НАЗАВЖДИ :-)

Як запобігти їх утворенню?

Щоб сповільнити процеси старіння організму і запобігти появі зморшок, слід дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Правильно доглядати за шкірою, використовувати лише якісну косметику, підбираючи її відповідно до типу шкіри;
 2. Частіше влаштовувати прогулянки, приділяти увагу спорту, вести активний спосіб життя;
 3. Відрегулювати харчування – отримувати з їжею достатню кількість клітковини, антиоксидантів, вітамінів; випивати достатньо рідини;
 4. Якомога менше перебувати на відкритому сонці, захищати шкіру від променів, відмовитися від солярію;
 5. Відмовитися від згубних звичок.

 

Ці нескладні правила допоможуть продовжити молодість.

Як запобігти утворенню зморшок?

Складем для вас персональну програму боротьби зі зморшками!!! Консультації БЕЗКОШТОВНІ :-)

Як ефективно позбутися зморшок?

Зі зморшками цілком вдало бореться естетична медицина, розробляючи чималу кількість методів – і універсальних, і тих, що розраховані лише на зморшки певного типу та локалізації. Проте слід розуміти, що позбутися від зморшок раз і назавжди практично неможливо – щонайбільше через кілька років знову слід повторити процедури.

Вибираючи методи боротьби зі зморшками, слід проконсультуватися із пластичним хірургом чи косметологом, які допоможуть підібрати найефективнішу процедуру у кожному випадку.

Як ефективно позбутися зморшок?

Що пропонуємо ми?

В Кабінеті естетичної медицини Guber використовується комплексний підхід до боротьби зі зморшками. Це використання сучасних апаратних методик, що підтвердили свою ефективність, регуляція раціону, забезпечення правильного догляду за шкірою. Має значення і стан пацієнта, тому перш за все косметолог оцінить шкіру, проаналізує локалізацію та глибину зморшок. На основі цієї інформації підбирається оптимальна стратегія боротьби, в основі якої лежать процедури апаратної косметології, а саме:

 1. Лазерне омолодження шкіри – дозволяє відновити живлення клітин шкіри, стимулює вироблення колагену. Включає в себе кілька процедур: біоревіталізацію, фототермоліз, дермаабразію, лістинг, прогрівання неодимовим лазером. Такий метод дозволяє не лише повернути молодість шкірі, але й позбутися рубців, пігментних плям, інших недоліків.
 2. Контурна пластика – малоінвазивний метод, що полягає у «заповненні» зморшок спеціальними речовинами, подібними до гелів. Такі речовини (їх називають філерами) не викликають алергії, не призводять до проблем зі здоров'ям.
 3. Мезотерапія – це процедури, під час яких в шкіру вводять активні речовини, що містяться у мезотерапевтичних коктейлях. Це дозволяє запустити регенераційні процеси шкіри.
 4. Міостимуляція призначена для покращення м’язового стану обличчя.
 5. Пілінги дозволяють зробити зморшки менш глибокими, сприяють оновленню шкіри.

 

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну діагностику і ми підберем для вас індивідуальну програму лікування враховуючи ваші бажання та фінансові можливості. Кожні 3-4 сеанси план лікування коректується в залежності від досягнутих результатів.

 

Видалення зморшок в кабінеті естетичної медицини Guber

Які методи використовуємо?

НЕІНВАЗИВНІ ПРОЦЕДУРИ УНІКАЛЬНИМ ПРЕПАРАТОМ PlexR є надзвичайно ефективними бо дозволять впливати на уражені ділянки шкіри на відстані за допомогою мікроплазми. Цей метод є передовим, дуже якісно усуває дефекти з максимальним комфортом для клієнта, без подразнень і болю.

АЛМАЗНА МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ вважається найбільш прогресивною процедурою і полягає в делікатній шліфовці шкіри за допомогою спеціальних насадок з алмазним напиленням. Ця методика допомагає суттєво зменшити зморшки і зробити шкіру молодою і шовковистою.

ЛІМФОДРЕНАЖ (БІОЛІФТ МІКРОТОКОВИЙ) - це сучасний, безопераційний метод мета якого розігнати застояну рідину і шлаки в проблемних місцях через лімфосистему. В результаті процедури відбувається регенерація клітин шкіри, покращується циркуляція крові і лімфи, розгладжуються зморшки, усувається набряк, мішки і чорні круги під очима.

RF-ЛІФТИНГ-ТРИПОЛЯР є найбільш ефективною технологією, яка підтверджена науковими дослідженнями в США. Дія спеціальних електродів ефективно усуває самі причини старіння шкіри, а не бореться з його наслідками. В результаті процедури суттєво покращуються обмінні процеси в проблемних місцях, виводяться токсини, розгладжуються зморшки, усуваються набряки і чорні кола під очима.

МЕЗОТЕРАПІЯ БЕЗГОЛКОВА (ФОНОФОРЕЗ) здійсьнює глибокий масаж тканин шкіри і насичує їх активними речовинами. Задяки цьому відбувається нормалізація обмінних процесів, шкіра регенерується, розгладжуються зморшки, усуваються набряки і темні кола під очима.

ХІМІЧНИЙ ПІЛІНГ є ідеальним варіантом для розгладження нерівностей на шкірі і дрібних зморшок. В результаті дії фруктових кислот зморшки поступово зникають, а шкіра стає оксамитовою.

ДЕРМАФІЛЛЕРИ ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ. Гіалуронова кислота відповідає за еластичність, пружність і тонус шкіри. З віком її кількість зменшується, тому, в наслідок додаткового введення цієї речовини в проблемні зони, покращується загальний стан обличчя і розгладжуються зморшки.

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ – це метод, що дозволяє повернути шкірі еластичність, пружність, здоровий колір та рівну текстуру, позбутись дрібних зморшок, зменшити вираженість глибоких зморшок. Методика біоревіталізації полягає у введенні препарату гіалуронової кислоти за допомогою мікроін'єкцій в поверхневі шари шкіри. Таким чином відбувається насичення сполучнотканинного каркасу шкіри гіалуронової кислотою, активується синтез клітин сполучної тканини, покращується мікроциркуляція шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ дозволяє вводити активну речовину вглиб тканин, в результаті відбувається покращення загального стану шкіри і розгладжуються зморшки.

ДЕРМАПЕН / ДЕРМАРОЛЛЕР - за допомогою мікрголок стимулює вироблення власного колагену і еластину завдяки чому згладжуються нерівності на шкірі. Даний метод стимулює природні обмінні процеси в пошкоджених ділянках, це призводить до розгладження зморшок і відновлення природнього кольору шкіри.

ФОТООМОЛОДЖЕННЯ IPL+RF – це неінвазивний метод омолодження шкіри за допомогою імпульсного світла. В результаті процедури зменшуються тонкі ознаки старіння шкіри, покращується тонус, відновлюється колір, стимулюється природне вироблення колагену, шкіра розрівнюється і стає менш сухою.

РАВЛИКОТЕРАПІЯ – це екзотичний для Івано-Франківська але дієвий метод омолодження шкіри. Слиз, що виділяється равликами породи Achatina fulica з давніх-давен використовувався для покращення стану шкіри. У ньому містяться всі необхідні компоненти для відновлення здорового кольору обличчя та розгладження зморшок.

КРЕМОВІ МАСКИ ІЗ ЕФЕКТОМ ЛІФТИНГА активно боряться з ознаками і причинами старіння. Усуваються набряки обличчя і повік, розгладжуються зморшки, шкірі повертається природня еластичність і пружність.

ОМОЛОДЖУЮЧО-ВІДНОВЛЮЮЧІ МАСКИ забезпечують шкірі зволоження, повертають їй свіжість, пружність, гладкість і природний колір. Запобігають процесу природного старіння внаслідок посиленню вироблення колагену та еластину в епідермісі, живлять і зміцнюють шкіру підсилюючи шкірний бар'єр. Відновлюють шкіру після серйозних процедур, знімають подразнення та почервоніння.

КЛАСИЧНИЙ ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ посилює регенеративні і обмінні процеси в клітинах шкіри, очищає її від токсинів і надмірної кількості рідини. В результаті зменшуються мішки і синці під очима, усуваються набряки, шкіра стає гладкою і пружною, покращується колір, форма та загальний стан обличчя.

Омолодження обличчя в кабінеті естетичної медицини Guber

Скільки часу займає лікування?

Відповісти на це питання може лише спеціаліст-косметолог після спілкування з клієнтом. Тривалість курсу і кількість процедур залежить від глибини і кількості зморшок, методики, загального стану шкіри.

Скільки це коштує?

Неможливо дати однозначну відповідь на це питання без попередньої діагностики. Ціна мінімальної процедури становить 90грн. Для того, щоб дізнатися більше будь-ласка зв’яжіться з нами за номером +380990705803 (більше контактів тут) або краще одразу запишіться на безкоштовну консультацію перейшовши на цю сторінку.

Які гарантії?

Ефект буде помітний вже після першої апаратної процедури, а за кілька днів шкіра стане більш пружною, покращиться колір, зморшки зменшаться. Найбільш помітний ефект з’явиться через кілька тижнів після курсу лікування. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете зберегти його надовго.

Запишіться на безкоштовну консультацію і не забудьте поділитися чудовою новиною з друзями!!! :-)
 
http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10