Notice: Undefined index: banner_id in /home/guber/guber.if.ua/www/catalog/controller/extension/module/banner.php on line 15 Трихологія | Guber

ТРИХОСКОПІЧНА ДІАГНОСТИКА
За допомогою трихоскопа, оснащеного камерою і збільшуючою оптикою в більш ніж сотню разів, можна виявити причини облисіння, жирної і сухої себореї, порушення структури волосся і  пошкоджень шкіри голови.У порівнянні зі звичайним візуальним оглядом, тріхоскопія дозволяє: точно визначити швидкість випадання волосся, фазу їх розвитку і швидкість росту волосся, дізнатися подробиці про стан шкіри голови, виміряти розмір волосяного фолікула,  визначити інтенсивність виділення шкірного сала.

 

ДАРСОНВАЛІЗАЦІЯ

Це метод фізіологічного впливу, на поверхневі тканини і слизові оболонки організму людини, високої частоти імпульсними струмами. В наслідок цього спостерігається  короткочасний спазм судин, в результаті посилюється циркуляція крові і  лімфи організму. Озон, який утворюється під час  процедури має бактерицидну дію,  знижується функція сальних і потових  залоз, звужуються пори,
покращує кровопостачання волосяних фолікул, в результаті прискорюється  ріст волосся, зменшується кількість випадіння волосся,  регулюються сальні та потові залози волосистої частини голови.

 

ДЕРМАПЕН

Це новий метод фракційної мікроголчастою терапії. Забезпечує високошвидкісну вертикальну подачу мікроголок, в зоні обробки шкіри із змінною глибиною подачі голок (0,25 мм, 0,5 мм, 1,0 мм, 1,5 мм, 2,0 мм), створюючи при цьому близько 1000 мікроканалів на одному квадратному сантиметрі. Під впливом проколів стара шкіра з усіма дефектами видаляється, а в цьому місці синтезується зовсім нова, молода шкіра. Крім того, через створювані мікроканали, збільшується в багато раз проникнення лікувальних сироваток в глибокі шари дерми. Покращується циркуляція крові, посилюється ріст волосся на голові, застосовується при випадінні волосся.

 

ДЕРМАРОЛЛЕР

Мікроіглотерапія - абсолютно безпечна процедура, спрямована на стимулювання організму, заміну постарілої або пошкодженої шкіри на нову, молоду. Застосування дермароллера можливо на шкірі обличчя, тіла, а також волосистої частини голови. Дана методика є ефективною і не травматичною. Тонкі голки дермароллера багаторазово проколюють шкіру, створюючи при цьому близько 1000 мікроканалів на одному квадратному сантиметрі. Під впливом проколів стара шкіра з усіма дефектами видаляється, а в цьому місці синтезується зовсім нова, молода шкіра. Покращується циркуляція крові, посилюється ріст волосся на голові, застосовується при випадінні волосся. Крім того, через створювані мікроканали, збільшується в багато раз проникнення лікувальних сироваток в глибокі шари дерми.

 

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія - це техніка введення спеціального внутрішньошкірного коктейлю на глибину від 0,5 до 6 мм. Необхідно це для того, щоб вітаміни і мінерали, нуклеїнові кислоти і амінокислоти проникали безпосередньо в дерму (середній шар шкіри), куди не можуть проникати засоби, що наносяться на поверхню шкіри.Під час її проведення за допомогою безлічі неглибоких і безболісних уколів в шкіру вводяться ті речовини, яких їй не вистачає, наприклад, з-за вікових змін, або які їй необхідні для лікування певних дефектів. Це набагато ефективніше, ніж звичайний укол або прийом таблетки, оскільки препарат не впливає на весь організм, а працює локально.

http://guber.if.ua
info@guber.if.ua
+380990705803
м. Івано-Франківськ, вул. Гаркуші 10